Пирин ще играе първата си контрола в петък

Пирин ще играе първата си контрола в петък

"Орлетата" ще премерят сили с Марек (Дупница)

 В петък, 25 юни, от 10:00 часа "орлетата" ще изиграят първата си приятелска среща от подготвителния период.

Съперник на Пирин Благоевград ще бъде новакът във Втора лига - Марек (Дупница).

Двубоят ще се проведе на стадион "Христо Ботев". Възпитаниците на Уорън Фийни започнаха седмицата с тренировка, която премина в отлично настроение на базата в село Рилци.

 
 

 

 

 

 

Христо Янев: Резултатът от първия мач не бива да ни успокоява

ЦСКА излиза в реванша срещу Макаби с аванс от 3:0

Локо Пловдив преотстъпи нападател на Хебър Пазарджик

Футболистът на Локомотив Пловдив Мариян Вангелов ще играе под наем във втородивизионния Хебър Пазарджик, съобщиха от пловдивския клуб.

Сангаре аут за месеци

Неприятна новина в Левски след класирането за плейофите в Шампионска лига

Ясно е кога Левски излиза срещу АЕК Атина

"Сините" са домакини

България влезе в топ 10 по коефициент в Европа от началото на сезона

Силното представяне на Левски в квалификациите на Шампионската лига, това на ЦСКА в тези на Лига Европа и - достойното, но за съжаление вече приключило участие на ЦСКА 1948 в Лигата на конференциите осигуриха място на българските отбори в първата десетка на евротурнирите от началото на сезона.

Ботев Вр загуби ас за две седмици

Вратарят на Ботев Враца Марин Орлинов ще е аут за поне две седмици