България U16 ще играе за бронза на Евроволей

България U16 ще играе за бронза на Евроволей

Момичетата на селекционера Диян Боюклиев загубиха от Русия на полуфиналите

 Националният волейболен отбор на България за девойки до 16 години ще играе за бронзовите медали на Европейското първенство в Словакия и Унгария. Момичетата на селекционера Диян Боюклиев загубиха от връстничките си от Русия с 0:3 (16:25, 13:25, 16:25) в първия полуфинал, игран този следобед в Ниредхаза (Унгария).

 
Така утре (18 юли) в битката за бронза младите "лъвици" ще срещнат загубилия от втората полуфинална среща между Италия и Турция. "Сборная" пък ще играе за титлата срещу победителя от втория полуфинал.
 
Мачът за бронза ще бъде от 16,30 часа българско време, а големият финал ще бъде от 19,00 часа в неделния ден.
 
Най-резултатна за България за пореден път бе Ива Дудова с 16 точки (2 блока и 47% ефективност в атака). За "Сборная" Марина Аслъамова записа 17 точки (3 аса, 70% ефективност в атака и 50% позитивно посрещане), а Вероника Еремеева приключи с 16 точки (4 блока, 3 аса и 38% ефективност в атака) за победата.
Нефтохимик с шеста поредна победа

Мартин Кръстев с 13 точки за бургазлии

Марица разби ЦСКА

Шампионът Марица спечели убедително с 3:0 гейма при гостуването на ЦСКА в последен мач от седми кръг на женската волейболна лига.

Фантастичен Венислав Антов с 45 точки за петия пореден успех на Туркоа във Франция

Националът Венислав Антов и неговият тим Туркоа записаха пета поредна и общо седма победа от началото на сезона във Франция.

Локо Авиа е на върха в НВЛ

След чиста победа над Пирин (Разлог)

Левски с безпроблемна победа срещу Славия

Шампионите с пети пореден успех

Женският Левски с шеста поредна победа

“Сините” са втори във волейболния ни шампионат

Марица пусна билетите за Шампионската лига срещу германки

Билетите за първото домакинство на Марица Пловдив в групите на Шампионската лига по волейбол за жени вече са в продажба, съобщават от клуба в четвъртък.

Варна даде 100 бона на волейболния Черно море

Общинският съвет във Варна реши волейболният клуб Черно море да получи 100 000 лева. 

Левски загуби тежко от Лас Палмас и отпадна в плейофите на волейболната Шампионска лига

"Сините" направиха всичко по силите си, но не успяха да затруднят опонента си