Вихрен победи Костинброд с 3:2 в Сандански

Ново попълнение вкара победния гол за домакините

Вихрен победи Костинброд с 3:2 в Сандански. Това беше третият контролен мач от лятната подготовка на домакините. През първата част на мача бяха отбелязани два гола. В 28-ата минута след остро центриране на Янислав Тусонджиев от ъглов удар Кирил Беров от гостите си заби автогол.

В 39-ата футболистите на Янислав Тусонджиев открадна топката от вратаря на Костинброд и я вкара в мрежата за 2:0.

През втората част на срещата бяха отбелязани нови три гол. В 56-ата минута Петър Петров от гостите  върна едно попадение, а в 73-ата Илия  Петров изравни – 2:2. Пет минути преди края на редовното време Даниел Пехливанов изведе в наказателното поле на гостите Милко Георгиев и новото попълнение успя да преодолее двама от защитата на гостите и сам срещу вратаря направи резултата 3:2.

Пропуски за отбора на домакините направиха Костадин Апостолов и Милко Георгиев.