Черно море отпрати французин, който бе на проби

Черно море отпрати французин, който бе на проби

Сами Алуш няма да подпише договор с варненци

 Треньорът на Черно море Илиан Илиев се е отказал да привлече френски офанзивен халф.

Става въпрос за Сами Алуш, пише "Тема Спорт". Той изкара пробен период при "моряците", но не е успял да впечатли специалиста. 26-годишният Алуш е ритал по долните дивизии на Франция.

Илиев продължава търсенето на нов нападател. Специалистът се надява на привлече нов футболист в предни позиции, където тимът е сериозно литиран. Исмаил Иса бе освободен, Денислав Ангелов отиде под наем във ФК ЦСКА 1948, а Зе Гомеш е контузен.

Шеф на Септември хвали съдийството

Кристиян Добрев против намаляването на отборите в елита

Рилски спортист стартира с равенство зимните контроли

Рилски спортист стартира приятелските си срещи от зимната подготовка с равенство.

Левски търси първа зимна победа

Левски се изправя пред последната си проверка по време на подготвителния лагер в Турция. „Сините“ ще се изправят срещу словашкия Тренчин днес от 15:00 часа.

Банско празнува Световния ден на снега

Ски-курорт номер 1 на Балканите - Банско, ще отбележи днес Световния ден на снега по популярната инициатива на Световната федерация по ски (ФИС), обявиха от курорта.

Отбор от Шампионската лига даде базата си на Ботев Враца

Участникът в Шампионската лига Пафос направи жест към Ботев Враца, като предостави базата си за контролата с Вейле.

ЦСКА поздрави Бай Добри

Ръководството на ЦСКА поздрави дългогодишния домакин на клуба Добри Димов, известен повече като бай Добри. Днес той навършва 81 години.