ИЗВЪНРЕДНО: Гръцки гранд иска да привлече Страхил Попов

ИЗВЪНРЕДНО: Гръцки гранд иска да привлече Страхил Попов

От 2015 година националът играе в Турция

Българският защитник Страхил Попов може да заиграе в гръцкия АЕК. Българинът е попаднал в полезрението на гранда, твърдят медиите в южната ни съседка. В момента столичани се нуждаят от спешно подсилване след провала в евротурнирите, а зоната на десния фланг на защитата е приоритетна. Както е известно, тимът бе отстранен във втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите от Вележ Мостар. 

 
На реванша в Атина АЕК успя да заличи пасива от 0:1 в първата среща, но нямаше сили за нещо повече, а при дузпите отстъпи с 2:3. Впоследствие тимът бе сринат от критики, а треньорът Владан Милоевич обяви, че това е най-големият кошмар в кариерата му. 
 
От 2015 година Страхил Попов играе в Турция, първоначално за Касъмпаша, а в последните два сезона за Хатайспор. През миналия сезон той бе титуляр, записвайки 37 мача (от 38 възможни) в Суперлигата на южната ни съседка, като и 37 пъти е започвал в стартовия състав. 
 
Димитър Митков се завърна в Спартак Варна

Централният нападател Димитър Митков се завърна в Спартак Варна и започна тренировки с отбора.

Караиванов обясни как клубовете ще си разпределят парите от УЕФА

Президентът на Българската професионална футболна лига Атанас Караиванов коментира срещата между БПФЛ, Българския футболен съюз и 16-те клуба от елита.

Бусато - аут от ЦСКА, намериха му заместник

Чужденецът с най-много изиграни мачове в историята на ЦСКА – Густаво Бусато, е провел среща с клубното ръководство вчера.

Какви са решенията след срещата на БФС, клубовете и ПФЛ?

Обобщава заместник-изпълнителният директор Добрин Гьонов

Караманджуков: Опитахме се да защитим интересите на българския футбол

Спортният директор на Лудогорец Георги Караманджуков даде коментар след срещата между клубовете и Българския футболен съюз, проведена в централата в Бояна.

Започна важна среща за бъдещето на българския футбол

На базата в „Бояна“ стартира срещата между Българския футболен съюз, Професионалната футболна лига и представителите на клубовете.