СКАНДАЛ: Спипаха наш ММА боец в трафик на наркотици за милиони

СКАНДАЛ: Спипаха наш ММА боец в трафик на наркотици за милиони

Вижте подробности

Финансовата гвардия на Италия разпространи кадри със задържането на ветроходната яхта с името Samurai Jack край Сардиния. От тях става ясно, че двамата българи в нея са Александър Стоянов, известен като Сашо Турчина в Бургаско и ММА боецът Калоян от Варна, съобщава Tribune.bg.

 
Александър Стоянов е на 59-години и е разпознаваем сред лодкарите в региона на Бургас. Той се запознава с 39 годишния Калоян, който в миналото се е занимавал с ММА спортове. Плавателният съд, в който са открити 100 кг марихуана, е собственост на жена му.
 
Ветроходната лодка, която плава под български флаг е конфискувана от италианските власти. Финансовата гвардия е наблюдавала трафикантите, като първоначално засича лодката на 30 август до островчето Торо, южно от Сардиния. Предполага се, че те са обслужвали разработен канал. Пазарната стойност на марихуаната се оценява на 1,5 млн. евро. Българите са задържани от италианските власти в арест.
Огромен успех за българските таекуондисти на Откритото първенство на Великобритания

Три златни медала за нашите таекуондисти

Ясен Радев ще се боксира за място във финала на Световната купа

Скандално съдийство лиши Рами Киуан от победата

Страхотни новини за българското сумо (ВИДЕО)

Калоян Махлянов отваря вратата към Япония за българските таланти

Битка ЦСКА - Левски и на дохиото за държавното първенство по сумо

Истинска атракция ще предложи държавното първенство по сумо на България със завръщането на категория „Оупън“ след над 10-годишна пауза.

Ахмед Магамаев на полуфинал срещу легенда на Европейското по борба

Ахмед Магамаев се класира на полуфинал на 97 кг свободен стил и ще срещне легендата Абдулрашид Садулаев. 

Дудова стигна до мач за бронза на Европейското по борба

Биляна Дудова стигна до битка за бронза на европейското първенство по борба в Тирана, Албания.