Дженоа вкара три гола за 8 минути, но не спечели срещу Верона (ВИДЕО)

Никола Калинич спаси тима на Игор Тудор в продължението

Дженоа и Верона сътвориха голов спектакъл за 3:3 на ст. „Мараси“ в мача помежду им от шестия кръг на Серия А. "Грифоните“ губеха с 0:2, но с три гола за осем минути обърнаха мача и дори вкусваха победата. В добавеното време обаче гостите стигнаха до точката. По този начин двата отбора остават с еднакъв актив точки - по пет и поделят 14-ата позиция.

Гостите стартираха отлично и успяха да поведат още в 8-ата минута, когато Джовани Симеоне се възползва от асистенция на Давиде Фараони и откри резултата.

Верона започна и второто полувреме по идентичен начин, след като в 49-ата минута Антонин Барак удвои преднината на тима си.

Доменико Кришито успя да намали от дузпа в 77-ата минута, а три по-късно Матиа Дестро възстанови равенството.

Нападателят на Дженоа се превърна в герой за тима си, след като вкара втория си гол в мача пет минути преди края. Това обаче не беше всичко. В добавеното време на срещата Никола Калинич реализира за крайното 3:3.