Реал Мадрид e по следите на испански национал

Реал Мадрид e по следите на испански национал

Играчът е собственост на Манчестър Сити, но след края на сезона Спортинг ще активира клаузата му от 8,5 млн. евро

 Реал Мадрид следи изкъсо изявите на испанския национал Педро Поро, пише португалското издание „O JOGO“. За интерес на „лос меренгес“ към десния бек на Спортинг Лисабон се заговори още през март, но той не бе сред приоритетите през лятната селекция.

 
В „кралския“ клуб виждат 22-годишния Поро като сериозна опция за бъдещето, тъй като вярват, че той може да бъде ключов играч в продължение да доста години. Постоянните контузии на Дани Карвахал и неубедителните игри на Лукас Васкес са една от причините за интереса на клуба от испанската столица.
 
Поро е собственост на Манчестър Сити, но след края на сезона Спортинг Лисабон ще активира клаузата му от 8,5 милиона евро, като той ще подпише договор с „лъвовете“ до 2025, но те биха го продали още следващото лято за 20 милиона евро, от което вероятно ще се възползва Реал Мадрид.
Прогноза: Победа за Юнайтед на "Олд Трафорд"

Евертън гостува на "червените дяволи" в понеделник вечер

Еберечи Езе влезе в историята на Арсенал

Английският национал е четвъртият играч с хеттрик в дербито на Северен Лондон

Мареска: Трябва да се защитаваме като отбор срещу Барселона

"Те винаги създават положения, вкарват много голове", каза мениджърът на Челси

Станимир Стоилов изрази задоволство от играта на Гьозтепе в защита

Мъри не приема нервното поведение в мача с Коджаелиспор

Исак записа антирекорд за Ливърпул срещу Нотингам

Лошите новини покрай Ливърпул продължават с пълна сила

Буфон хвали Менян след дербито на Милано

Легендата на Италия Джанлуиджи Буфон не спести комплиментите си към стража на Милан Майк Менян след снощното дерби на Милано с Интер, спечелено с 1:0 от “росонерите”

Винисиус си тръгва от Реал Мадрид още през зимата?

Нападателят на Реал Мадрид Винисиус Жуниор може да смени клуба през зимния трансферен прозорец, пишат испанските медии

Артета засипа с похвали Езе

Мениджърът на Арсенал - Микел Артета, е възхитен от „аурата“, която Еберечи Езе е донесъл на отбора след победата във футболното дерби на северен Лондон срещу Тотнъм вчера, съобщи ESPN

Страшен гаф: Реал Мадрид "погреба" футболист на Елче, после му се извини

Реал Мадрид поднесе извинения на тима на Елче и неговия футболист Андре да Силва, когото погрешно обяви за покойник