Интер ще върне двама контузени за Шахтьор

Интер ще върне двама контузени за Шахтьор

Стефано Сенси не е един от тях и той остава в лазарета

 Лекарският щаб на Интер вдигна на крака Артуро Видал и Хоакин Кореа за предстоящия мач от груповата фаза на Шампионска лига срещу Шахтьор Донецк. Двубоят е утре от 19:45 часа на "Олимпийския стадион" в Киев.

Видал пропусна последните три мача на Интер, тъй като страдаше от контузия в бедрото, но вече е напълно възстановен и ще е на разположение на Симоне Индзаги. Същото важи и за Хоакин Кореа, който не взе участие в срещите с Фиорентина и Аталанта.

Аут от плановете на Индзаги остава Стефано Сенси, който все още не е излекуван от травмата, която го мъчи напоследък и не е подновил тренировки. Очаква се той да бъде напълно готов за игра след паузата за националните отбори.

Nazilli Escort

В Барселона продължават да обсъждат ситуацията около Рашфорд

Наемът на англичанина изтича в края на сезона

Какви са Live AI прогнозите за съдбовния сблъсък на „Бернабеу“ между „Реал“ Мадрид и „Бенфика“ след скандала в Лисабон?

„Кралете“ имат крехък аванс от 1:0 след първата среща на „Да Луж“

Феновете на Торино с протест съм президента на клуба

Феновете докараха тор на тренировъчната база

Челси и Уест Хем отнесоха глоби от Футболната асоциация

Причината е сдърпването между играчите на двата отбора в мача им

Официално: Мбапе пропуска реванша с Бенфика

Французинът може да е извън терените и за по-дълго от един мач

Агентът на Вирц: Опитахме да го заведем в Реал преди трансфера в Ливърпул

Агентът на Флориан Вирц - Волкер Струт, разкри, че е опитал да осигури трансфер на германския национал в Реал Мадрид, преди той да премине от Байер Леверкузен в Ливърпул срещу 116 милиона паунда.