Бербатов: Сигурен съм, че ще победим, запознат съм със софрите вчера

Бербатов: Сигурен съм, че ще победим, запознат съм със софрите вчера

Ето какво заяви основният конкурент на Борислав Михайлов за президентския пост в БФС

 Кандидатът за президент на Бългаския футболен съюз Димитър Бербатов изрази оптимизъм преди началото на Конгреса, който започна тази сутрин в НДК.

Ето какво сподели бившият нападател на Манчестър Юнайтед пред репортерите:

"Уверен съм, че ще сме победители. Каквото и да се случи, ние вече сме такива, защото хората ни приеха по такъв хубав начин и стигнахме толкова далече. Интересно ми е да видя дали ще ни пуснат вътре в сградата и дали ще можем да кажем нещо. Любопитно ми е и дали ще пуснат медиите да снимат. Вече сме победители, защото имаме подкрепата на общността и мен лично нищо не може да ми развали настроението."

"Дано клубовете гласуват по съвест. Запознат съм със софрите вчера, но и самите делегати трябва да се хранят. Не мога да ги виня, защото сме различни поколения, но важното е да гласуват по съвест. Ние направихме дори повече от това, което ни беше позволено, защото никой не вярваше, че ще доведем нещата до Конгрес. Имам информация, че представители на УЕФА и ФИФА ще бъдат в залата и се надявам да си свършат работата безпристрастно и да могат да наблюдават какво ще се случва".

Играч на ЦСКА 1948 пред завръщане в Испания

Футболистът на ЦСКА 1948 Хуанми Карион може да се завърне в своята родина Испания и по-конкретно в Реал Мурсия, съобщава "ABC Deportes".

ЦСКА 1948 се връща класен бразилец

ЦСКА 1948 може да си върне крилото Педриньо. Бразилецът записа силни мачове за "червените" през 2023 и 2024 г., което доведе до трансфера му в Коняспор, припомня "Спортал".

Лудогорец си пожела зелени триумфи

Лудогорец пусна поздравителен адрес за Нова година. Българският шампион си пожела много победи през 2026-а.

Левски с пожелания за новата година

Ръководствата на Лудогорец и Левски отправиха пожелания към феновете си за новата година. 

В ЦСКА поставиха три цели за новата година

Ръководството на ЦСКА поздрави всички, които обичат клуба по случай новата година.

"Българска армия" приема Суперкупата на Европа?

ЦСКА ще проучи възможността стадион "Българска армия" да се кандидатира за домакин на мача за Суперкупата на Европа.