Ето кога е следващият мач на Гришо на Индиън Уелс

Ето кога е следващият мач на Гришо на Индиън Уелс

Българинът ще се изправи срещу Хуберт Хуркач

 По-малко от 24 часа след победата си над световния №2 Даниил Медведев, Григор Димитров ще се изправи срещу поляка Хуберт Хуркач на 1/4-финалите на силния тенис турнир от сериите Мастърс 1000 в Индиан Уелс, Калифорния.

 
Двубоят ще започне не по-рано от 22:30 часа българско време тази вечер. Срещата е втора на корт №1 и ще стартира след края на сблъсъка между Камерън Нори и Диего Шварцман.
 
Досега Димитров и Хуркач не са се срещали помежду си. При победа българинът може да се завърне в топ 20. Съперникът на Гришо изпраща най-добрия сезон в кариерата си. През 2021-а Хуркач спечели три титли и достигна до полуфинал на Уимбълдън след победа над Роже Федерер. 24-годишният поляк се отличана мощен сервис, постигнат благодарение на високия му ръст, стабилна игра от дъното на корта, както и много добри волета.
Шиникова с четвъртфинал в Египет

Българката отпадна на сингъл и се бори за титлата при двойките

Лидия Енчева с трета победа в Нант

Националката на България за "Били Джийн Кинг Къп" Лидия Енчева се класира за втория кръг на основната схема сингъл на турнира на твърда настилка в Нант (Франция) с награден фонд 40 хиляди долара. 

Виктория Томова с трета поредна победа в Чарлстън (ВИДЕО)

Виктория Томова се класира за втория кръг на сингъл на турнира по тенис УТА 500 на клей в Чарлстън (САЩ) с награден фонд от 2.3 милиона долара.

Янева с Енчева с успешен старт във Франция

Младите ни надежди преодоляха първия кръг

Донски откри участието си в Испания с победа

Българинът е на един мач разстояние от основната схема

Мико Кузманов само на крачка от основната схема на ATP 250 в Букурещ

Българинът ще срещне Стефанос Сакеларидис