ЦСКА уважи празника на военния парашутист

ЦСКА уважи празника на военния парашутист

Преди 2 години военни от Специалните сили дариха безвъзмездно кръв и подкрепиха каузата на клуба и ВМА "Дари кръв, спаси живот!"

Ръководството на ЦСКА уважи празника на военния парашутист, съобщиха от клуба.

Изпълнителният директор Филип Филипов, треньорът Стойчо Младенов и неговият помощник Анатоли Нанков, както и финансовият директор Трифон Попов, присъстваха на тържествен военен ритуал и поднесоха почетен венец пред паметната плоча на загиналите парашутисти на площад "Народно събрание".

Те бяха поканени лично от бригаден генерал Явор Матеев, който ръководи Командването на силите за специални операции на Българската армия.

По този начин за пореден път ЦСКА и военните от Специалните сили демонстрираха уважение помежду си.

Парашутистите бяха част от празненствата по случай 70-годишния юбилей на тима ни, а няколко пъти футболистите ни бяха гости на поделението в Пловдив.

Преди две години десетки военни от Специалните сили дариха безвъзмездно кръв и подкрепиха каузата на ЦСКА и ВМА "Дари кръв, спаси живот!".

Наша атлетка втора по красота в Европa

Бившата шампионка на Балканите и на България в тройния скок Петя Дамянова е втора по красота в Европа на финала на „Мисис Европа“.

Федерер и Алкарас поиграха голф преди Laver Cup 2025

“Дано си си опаковал и ракетите”, добави Маестрото

Някои нахлуващи на терена са по-безобидни от други

Дете изненада Мондо Дуплантис след световния рекорд

Ботев (Пд) изненада ученици

Тодор Неделев и съотборниците му раздават подаръци в класните стаи

"Ергенът: Разпродажба на ценности" – Колко струва един българин в ефира на bTV?

Притеснява ли ни как телевизията превърна пошлостта, меркантилността и липсата на ценности в най-лесния билет за слава и „българска мечта“ – докато истинските добродетели изчезват от малкия екран?

Варна тази събота е домакин на Националния конкурс за елегантност „Николай Колев – Бижуто“

Най-красивите ретроавтомобили ще бъдат на входа на Морската градина от 10:30 ч.

Топ 5 на най-сексапилните волейболисти на Световното

Действащият шампион Италия ще защитава трофея си

Избраха за №1 гол, отменен от ВАР

18-годишният полузащитник на Фулъм Джош Кинг може и да беше лишен от първия си гол във Висшата лига заради противоречиво решение на системата за видеоарбитраж-ВАР през миналия месец, но ударът му срещу Челси беше избран за попадение номер 1 за клуба за месец август, съобщиха от лондонския отбор, цитирани от агенция "Ройтерс".

Уотфорд със специален екип, бивш ас на Левски пред дебют

За предстоящия мач срещу Блекбърн в събота