В ИСПАНИЯ: Еспаньол не се даде на Атлетик (Билбао) (ВИДЕО)

Алавес удари Елче у дома

Еспаньол и Атлетик (Билбао) поделиха точките в мач от междинния 11-и кръг на испанската „Ла Лига“ след равенство 1:1 в Барселона.

Домакините откриха резултата в 33-ата минута, когато точен от дузпа бе Раул де Томас, но малко след почивката баските изравниха.

В 52-ата минута се разписа водещият им реализатор Иняки Уилямс.

В добавеното време на срещата пък голмайсторът на „папагалчетата“ Де Томас бе изгонен с директен червен картон, но въпреки това срещата приключи наравно – 1:1.

След ремито двата отбора останаха на 3 точки един от друг в класирането като Атлетик има 17, докато Еспаньол е с 14 в своя актив.

С 9 пък вече може да се похвали Алавес, който достигна до минимална победа с 1:0 у дома над Елче в друг мач от кръга.

Единственото попадение в него бе дело на Мамаду Ндиайе и падна още в 14-ата минута.

Алавес - Елче 1:0

Виляреал - Кадис 3:3