Дубълът на ЦСКА 1948 пречупи Левски (Лом)

„Червените“ спечелиха с 2:1 в отложен мач от Втора лига

Левски (Лом) загуби вкъщи с 1:2 от дублиращия отбор на ЦСКА 1948 в отложен мач от 10-ия кръг на Втора лига.

Гостите поведоха в още 12-ата минута след автогол на Деян Иванов.

В 18- ата минута Валентин Йосков удвои, засичайки с глава центриране от ляво на Марио Топузов.

В 62-ата Деян Иванов можеше да изкупи вината си, но стреля над напречната гредата.

12 минути по-късно врататарят Дамян Дамянов спаси удар от близко разстояние на капитана на гостите Михаил Минков.

В последната минута на добавеното време защитникът Ваньо Илиев вкара с глава почетния гол за домакините.

Левски (Лом) - ЦСКА 1948 II 1:2
0:1 Деян Иванов (12, автогол)
0:2 Валентин Йосков (18)
1:2 Ваньо Илиев (90+3)

СТАРТОВИ СЪСТАВИ:

Левски: 12.Дамян Дамянов, 18.Ваньо Илиев, 21.Петър Генчев, 13.Раиф Мурадов, 20.Лука Стоянович (59-7.Георги Цеков), 14.Деян Иванов, 6.Гален Ненов, 17.Акрам Салки (59-22.Никола Гавов), 9.Андон Гущеров (67-10.Йордан Георгиев), 8.Даниел Кутев (46-15.Лъчезар Георгиев), 4.Николай Христов-кап. Треньор: Ивайло Василев.

ЦСКА 1948 II: 67.Християн Христов, 5.Михаил Минков-кап., 42.Борислав Вакадинов, 45.Мариян Димитров, 22.Димитър Илиев (83-49.Кристиян Грозданов), 66.Стивън Кироилов (83-56.Богдан Костов), 28.Емануил Личев (63-88.Мартин Хайдаров), 13.Георги Мариянов (52-64.Владимир Гогов), 7.Марио Топузов, 98.Валентин Йосков  (63-17.Александър Златков), 61.Стелиян Добрев. Треньор: Андрей Андреев.