Ники Михайлов: Има интерес към мен, през януари ще говорим с ръководството

Ники Михайлов: Има интерес към мен, през януари ще говорим с ръководството

„Във всеки трансферен прозорец, откакто съм в клуба, съм имал по една-две оферти“

Капитанът на Левски – Ники Михайлов, разкри в предаването „Домът на футбола” по Диема спорт, че към него има интерес от други отбори.

Вратарят добави, че през януари ще проведе разговор с ръководството за евентуален негов трансфер. Той сподели, че след като е получил ултиматум от Наско Сираков, е свалил 16 килограма.

„Костваше ми да седна сам със себе си. Да видя как да продължа. Имахме сериозен разговор с господин Сираков. Уточнихме си нещата. Промених начина си на живот, треньори, диети и всичко останало. Казах си, че има 3-4-5 години. Вече се вдига възрастовата граница  на вратарите. Трябваше да се стягам и да влизам във форма. Всичко това за един ден. Хорската обич не ме вълнува. Не мога като професионален футболист да изглеждам таса. Г-н Сираков ми каза точни и ясни неща в остър тон, които съм искал да ги чуя. Беше или-или. Беше точен разговор за една минута в тунела на стадиона, после имах сериозен разговор и с баща ми. Буквално за един ден реших за себе си. За 14-15 дена свалих огромно количество тегло. Това беше преди да подпиша с Левски. Имахме един ултиматум с г-н Сираков. Такава беше уговорката. Аз я спазих и подписах. Надолу съм оттогава с 16 килограма“, разкри Михайлов.

„Оптимално съм добре, така не съм се чувствал последните 3-4 години. Във всеки трансферен прозорец, откакто съм в Левски, съм имал по една-две оферти, но не бяха достатъчно добри, за да ги приема. Има разговори на различни места в момента. Когато му дойде времето, ще се разбере. Имам договор с Левски, изпълнявам си го. Ще седнем януари с ръководството. Левски за мен е приоритет във всеки момент. Въпросът е да се разберем. Комуникацията с г-н Сираков и Станимир Стоилов е ясна и бърза, за 30 секунди. Понякога със старшията се разбираме само с поглед”, добави още вратарят.

Тъжна Коледа за Ман Юнайтед - Астън Вила победи с 2:1 (ВИДЕО)

"Червените дяволи" остават седми с петата си загуба за сезона

Васил Минев и Мартин Великов са двамата нови международни съдии от България

Те сменят Никола Попов и Драгомир Драганов

Бойко Величков: Новият стадион помага за трансферите

Спортният директор на ЦСКА Бойко Величков говори за реконструкцията на стадион "Българска армия", който трябва да бъде изцяло завършен през лятото

Божинов: Не се делим на червени и сини, правим всичко възможно да помогнем на Любо

„За мен трябва повече да си уважаваме футболистите, които са допринесли и направили много за българския футбол", каза той

Гаджев: Любо Пенев е един от треньорите, от които съм научил най-много

"Колоритен, строг, но справедлив", каза бившият халф за Ел Голеадор

Миланов: Любо Пенев е като мой баща, сигурен съм, че ще се справи

"Той е един от малкото, които са ми помогнали в моята футболна кариера и на които дължа всичко", каза халфът

Чочев: Всеки има респект към Любо Пенев

“Един изключителен треньор, професионалист, държи на всеки един детайл", каза халфът

Радослав Здравков: С този характер Любо ще пребори болестта

"Сега в момента всяка една дума е излишна", каза той

Трио ненужни не иска да си тръгва от Левски

Преговорите продължават