Христо Стоичков: Няма Мир, има Кобра!

Христо Стоичков: Няма Мир, има Кобра!

"Браво, приятелю, все така да побеждаваш и да славиш България!“

Най-добрият български професионален боксьор Кубрат Пулев се завърна с успех на ринга, след като нокаутира в края на първия рунд американеца Франк Мир в новосъздадения формат Triad Combat на гала вечер в Арлингтън, Тексас.

Затова и Кобрата получи поздравления от легендата на българския футбол Христо Стоичков, който коментира успеха му в своя официален профил в социалната мрежа „Фейсбук“:

“Няма Мир, има Кобра! Браво, приятелю!  Все така да побеждаваш и да славиш България!”
 

Боксът отчете добра година, но иска ищо

Президентът на Българската федерация по бокс Красимир Инински заяви, че няма какво повече да желае от представянето на българските състезали през 2026 година.

КИБИ Сандански с 10 медала от  3-ти турнир Шотокан Карате-До „MAX KUP“

На снимката: Розалия Динева - 1-во място и Василена Якимова - 2-ро място

България приема Евро 2026 по бокс

България ще е домакин на Евро 2026 по бокс за мъже и жени през септември, а надпреварата ще бъде в София, съобщава bTV.

Калина Бояджиева спечели три титли на Световното първенство по кикбокс

Българските национали заслужиха общо 20 отличия на шампионата

Ивет Горанова: Това не съм истинската аз

Олимпийската шампионка от Токио 2020 Ивет Горанова е разочарована от представянето си на Световното първенство по карате в Кайро (Египет).

Станка Златева: Федерацията беше опоскана

Президентът на БФ Борба Станка Златева заяви пред bTV, че Дианабад разполага с разрешение да се превърне в световен център за борба, а бюджетът на федерацията възлиза на 3.2 млн. лева.

В Будапеща: Радослав Росенов е №1 на Европейското, шампионът коментира триумфа

"Дойдох тук с единствената мисъл да си тръгна като четирикратен шампион"

Уилиам Чолов със сребро от Европейското в Будапеща

Българският национал загуби във финала с единодушно решение

Викторио Илиев е европейски вицешампион по бокс до 23 години

Само на 19 години той дебютира на такъв форум и показа, че тепърва всички ще трябва да се съобразяват с него