Мъри: На “Герена” не трябва да губим от никой (ВИДЕО)

"Много съм доволен от първото полувреме. Трябваше само да вкараме още 1-2 гола"

Наставникът на Левски Станимир Стоилов говори след победата на тима над Ботев (Пловдив). “Сините” се наложиха с 2:0, като така намериха място в топ 6.

“Доволен съм и от победата, и от играта. Може би най-доброто първо полувреме, което сме изиграли. Имахме съвсем леки проблеми в началото на втората част, но след това заиграхме в добър стил. Имахме доста положения, голове, заслужена победата на нашия отбор.

Много съм доволен от първото полувреме. Бързо отнемахме топката, не давахме на противника да играе и имахме нелош контрол. Трябваше само да вкараме още 1-2 гола.

Знаехме за добрите качества на Ботев, искахме да бъдем по-близо до тях, да сме по-агресивни. Получи се и футболистите заслужават похвала.

Днес подобрихме точно това, което ни липсваше в предните мачове - атакуващите футболисти и средната зона се представиха добре в защита.

Нормално е да търсим победа срещу по-сериозните противници, особено у дома. Тук не трябва да губим от никой и да играем винаги на добро ниво. Трябва да продължим да развиваме добрия си стил и облик”, заяви Мъри.