НОВ ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ ЗА ЦСКА: И Варела е аут до края на годината

НОВ ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ ЗА ЦСКА: И Варела е аут до края на годината

Вижте подробности

Федерико Варела е поредният футболист на ЦСКА, който отпада от сметките на наставника Стойчо Младенов до края на годината.

Тази сутрин лекари са потвърдили, че халфът със сигурност няма да може да се възстанови от травмата си, получена при победата над Локомотив София на „Армията“, когато беше заменен принудително още в началото.

Така Варела се присъединява към Амос Юга, който също получи контузия срещу столичните „железничари“.

Двамата полузащитници не играха срещу Пирин в Благоевград вчера, като няма да бъдат на линията и за предстоящите двубои с Рома в четвъртък, както и трите шампионатни срещи с Черно море, с Арда и с Лудогорец.

По този начин опциите за халфовата линия пред Стойчо Младенов стават силно лимитирани. Нищо чудно за остващите важни срещи до края на календарната година той да се обърне към твърдите резерви Хамза Чатакович и Жуниор Нзила.

Вратарят на Спартак Вн се закани на ЦСКА

Вратарят на Спартак Варна Максим Ковальов говори пред "Дерби Зона" преди мача срещу ЦСКА от 17-ия кръг на Първа лига.

Национал отново слага лентата в ЦСКА

Младежкият национал на България Теодор Иванов отново ще сложи капитанската лента на ЦСКА.

Официално: Берое върна начело Хосу Урибе

Футболният Берое официално потвърди завръщането на Хосу Урибе като старши треньор на тима.

Полузащитник на Добруджа пред завръщане в Белгия

Дефанзивният халф Малик Фол от Добруджа може да се завърне в белгийския футбол още през зимата. Сенегалецът, който е бивш играч на Беверен, е следен от отбори от страната, съобщават местни източници. 

Серджио Падт се завръща сред титулярите в Лудогорец

Новият треньор на Лудогорец Пер-Maтиас Хьогмо все още опознава в детайли играчите. Именно затова няма да прави резки промени по състава за сблъсъка със Селта спрямо онзи, с който дебютира начело на тима срещу Септември (2:0).

Сектор Г също отваря магазин в центъра на София

Организираните фенове на ЦСКА предстои да отворят свой магазин в центъра на София, който ще бъде изнесен от Борисовата градина.

Треньорът на Спартак прави промени в състава

Треньорът на Спартак Варна ще направи две промени в състава за съботното домакинство с ЦСКА.

Левски с резерв от 12 милиона евро

Левски има в джоба си резерв от 12 млн. евро. Това показва изследването на базираната в Швейцария футболна обсерватория - CIES, пише "Мач Телеграф".

Мустафа Сангаре оглави класация

Нападателят на Левски Мустафа Сангаре е №1 сред малийските футболисти през сезона.