ИЗВЪНРЕДНО: Петев се появи на стадиона на Остенде

ИЗВЪНРЕДНО: Петев се появи на стадиона на Остенде

Вигжте подробности

Българският треньор на националния отбор на Босна и Херцеговина Ивайло Петев е наблюдавал на стадиона мача от белгийското първенство между Остенде и Юпен, пише вестник nieuwsblad.be.

Не е ясно дали Петев е бил там с конкретна цел. Изданието засилва спекулациите, че Петев може да бъде следващият треньор на местния елитен Остенде или пък поне се водят някакви разговори. Остенде спечели с 2:1, но преди това имаше пет поредни загуби, някои от които много тежки.

Босненските медии обаче съобщават, че е напълно възможно посещението му да е пълно съвпадение на фактите. Миналата седмица се появиха информации, че Петев може да напусне Босна и Херцеговина и да поеме този отбор. Но пък в тима на Юпен играе един от босненските национали- Смаил Превляк. 26-годишният нападател има 43 мача и 21 гола за Юпен.

Другата седмица българският треньор на босненците ще заведе селекция предимно от местни играчи за контролна среща със САЩ. Мачът е насрочен за 18-и декември в Карсън (Калифорния).

Хименес оперира глезен

Нападателят на Милан Сантяго Хименес ще се подложи на операция на десния си глезен, съобщи "Гадзета дело спорт".

Чикаго Файър с интерес към Роберт Левандовски

Сезонът в Мейджър Лийг Сокър вече приключи, като сега отборите са се ориентирали към селекцията си, а бившият тим на Христо Стоичков Чикаго Файър има интерес към голмайстора на Барселона Роберт Левандовски, твърди BBC Sport.

Бивш на ЦСКА стигна до трета белгийска дивизия

Бившият футболист на ЦСКА Брадли де Нойер се свлече до трета дивизия на Белгия едва година и половина, след като носи за последно червената фланелка.

Барселона победи трудно испанския третодивизионен КД Гуадалахара (ВИДЕО)

Головете паднаха късно през второто полувреме

Челси не допусна изненада и е на 1/2-финал в Карабао Къп (ВИДЕО)

Алехандро Гарначо и Педро Нето влязоха от пейката, за да донесат победата

Дембеле: Упоритата работа се отплаща (ВИДЕО)

Най-добрият футболист на ФИФА Усман Дембеле се наслаждава на "фантастична година" заедно със своите съотборници в Пари Сен Жермен.

НА ЖИВО: Кардиф - Челси 1:2 (ВИДЕО)

Следете мача на живо с нас тук

Мареска: На 100 процента съм отдаден на Челси

Мениджърът на Челси Енцо Мареска заяви намерението си да продължи да работи с отбора.

Испанските съдии скочиха на Реал Мадрид

Търпението на испанските футболни съдии се изчерпа и те реагираха с дълго и категорично официално становище.