ИЗВЪНРЕДНО: Гонзо напусна Локомотив (Пловдив)!

ИЗВЪНРЕДНО: Гонзо напусна Локомотив (Пловдив)!

Вижте подробности

Георги Иванов изненадващо напусна поста спортен директор на Локомотив (Пловдив). Двукратният №1 в анкетата "Футболист на годината" си тръгва 2 години и 4 месеца, след като се завърна в родния клуб.

С "черно-белите" той спечели Купата на България, Суперкупата и сребърните медали в първенството.

"Няма да продължа да изпълнявам функциите на спортен директор. Има неразбирателство между мен и собственика Христо Крушарски, и най-вече неговото недоверие към мен.

Не е решение от вчера за днес и за да бъде факт моето напускане, ще трябва нещата да се оформят документално. Не искам да говоря, защото Локомотив има още един мач да изиграе.

Пожелавам успех на момчетата, но има наистина причини, които ме карат да бъда чист пред себе си и феновете на Локомотив Пловдив. Ще дойде време, когато ще разкажа за последните ми месеци в отбора, за работата ми или неработата ми на длъжността, която заемах", каза Иванов пред "Дарик".

Кадетките втори на сабя от престижен турнир

Първият отбор на България на сабя кадетки завърши на престижното второ място в международния турнир за Купа Свечников, валиден за Европейската купа.

Мартин Георгиев: Треньорът ни каза, че показваме израстване

Защитникът на България Мартин Георгиев сподели мнението си след поражението от Турция с 0:2 в Бурса

Филип Кръстев: От години излизаме смачкани

Халфът на България Филип Кръстев, отправи много силно послание към всички българи след загубата с 0:2 в гостуването на Турция

Георги Русев: Колективът е добър, головете ни липсват (ВИДЕО)

Крилото на България смята, че в отбора има притеснение от грешки, заради лошите резултати

Християн Петров: Когато хората не са зад теб, е трудно

Бранителят на България – Християн Петров, сподели мнението си след загубата с 0:2 от Турция в квалификация за Мондиал 2026

Александър Димитров: Набираме смелост, критиките към мен, не към отбора (ВИДЕО)

Националния ни селекционер остана доволен от себераздаването на футболистите

ЖАЛКО! Спорна дузпа и автогол провалиха България (ВИДЕО)

Георги Русев уцели греда при 0:2 от Турция

Чочев се изравни с Гунди

Халфът на Лудогорец Ивайло Чочев записа своя 50-и мач за националния отбор.

Десподов изравнява Стойчо Младенов, Чочев може да настигне Гунди

Капитанът на българския национален отбор Кирил Десподов ще запише днес своя мач номер 59 с екипа на България, стана ясно след като селекционерът Александър Димитров обяви стартовия състав за гостуването на Турция от Световните квалификации.