Лаф за трансфера на Валери Божинов взриви интернет

Лаф за трансфера на Валери Божинов взриви интернет

Нападателят хареса шегата и я сподели с феновете си

Евентуалният трансфер на Валери Божинов във втородивизионния Септември предизвика куп коментари в социалните мрежи. Бившата звезда на Левски вече уточни, че не е подписвал договор, а само тренира с тима. 

Зевзеци обаче измислиха забавна шега за това как Божинов е поканен да играе в Септември и каква е била първата му реакция. Написаното веднага стана хит в социалните мрежи и натрупа сериозен брой споделяния.

Самият Божинов реагира с чувство за хумор и сподели смешката в интернет. А тя гласи: Ало, Божинка, искаш ли да играеш в Септември? Да, но сега е януари...

Фенове се пазят от проклятието на Роки

Основният фенклуб на френския национален отбор по футбол предупреди всички привърженици да стоят далеч от статуята на Роки Балбоа във Филаделфия заради историята й със спортни несполуки за тези, дръзнали да я окичат с клубен артикул, пише агенция Ройтерс.

Проблем с фотографите на Мондиал 2026

Досущ като английския селекционер Томас Тухел, германецът Юлиан Нагелсман също критикува позиционирането на фотографите по време на изпълнението на национални химни преди мачове.

Стоичков изгледа мач 1000 на Мондиал в копанията на японската принцеса (ВИДЕО)

Българската футболна легенда Христо Стоичков наблюдава на живо двубоя от Мондиал 2026 между Тунис и Япония (0:4), който се проведе в Монтерей.

Лепенки пазят спонсорите на Мондиала

Различни партньори на ФИФА плащат по 50-100 милиона евро годишно или 20-30 милиона само за турнира в САЩ

Жеги затвориха фензона в Мадрид

Фен-зоната в Мадрид бе затворена заради очакваните високи температури в Испания по време на двубоя на националния отбор срещу Саудитска Арабия на Световното първенство.

Норвежките депутати направиха викингско гребане

Народните представители в Норвегия се включиха в най-нашумелия футболен ритуал на Световното първенство - този на феновете на националния отбор.