Бетис с впечатляващ обрат до 4:1 като гост (ВИДЕО)

Еспаньол падна тежко вкъщи в испанската футболна „Ла Лига“

Отборът на Бетис постигна впечатляващ обрат до 4:1 при визитата си на Еспаньол от 22-ия кръг на испанската футболна Ла Лига.

Домакините започнаха по-добре срещата и откриха резултата в 14-ата минута с попадение на Раул де Томас.

Бетис обаче направи обрат за 5 минути. Първо в 31-ата Борха Иглесиас изравни от дузпа, а след това в 36-ата Гуидо Родригес направи резултата 2:1.

През второто полувреме гостите довършиха съперника с нови две попадения на Борха Иглесиас в 53-ата и на Вилиан Жозе в 76-ата минута.

Накрая домакините завършиха мача и в намален състав, след като Де Томас си изкара втори жълт и съответно червен картон в 81-ата минута.

След успеха Бетис се утвърди на 3-ата позиция в класирането с 40 точки. Еспаньол остава на 11-ото място с 27 точки.