Нюкасъл вдигна офертата за Гимараеш

Нюкасъл вдигна офертата за Гимараеш

Олимпик Лион поискаха по-висока сума от първоначално предлаганата

Желанието на Нюкасъл да привлече халфа на Лион Бруно Гимараеш изглежда е огромно, след като „свраките“ повишиха офертата си към „хлапетата“ за услугите на 24-годишния футболист.

Преди няколко дни Лион отказа оферта на стойност 33,5 млн. паунда за един от основните си играчи, но сега тимът от Северна Англия предлага за Гимараеш 35 милиона и още 8 под формата на бонуси.

 

Така Лион може да преосмисли позицията си относно бразилеца и да се стигне до споразумение, пише авторитетното издание „L’Equipe“. Договорът на халфа с френския клуб е до 2024 г. и „свраките“ няма как да се възползват и да предложат по-малко пари за него.

Компани пази играчите си за ПСЖ срещу Майнц

Треньорът на Байерн Мюнхен Венсан Компани заяви, че може да направи промени в състава си за мача от Бундеслигата срещу Майнц в събота, предвид първия мач от полуфиналите на Шампионската лига срещу Пари Сен Жермен във вторник.

Вратар напуска Ман Сити

Вратарят Джеймс Трафорд заяви, че завръщането му в Манчестър Сити през настоящия сезон не се е получило така, както се е надявал, след като установил, че възможностите му за игра в първия отбор са ограничени с пристигането на Джанлуиджи Донарума.

Мениджърът на Манчестър Юнайтед: Не мисля какво може да се обърка

Временният мениджър на Манчестър Юнайтед Майкъл Карик смята, че постоянната смяна на наставниците в английската Висша лига по футбол няма да повлияе на подхода му към професията и той продължава да бъде фокусиран върху развитието на клуба, а не върху собственото си бъдеще.

Президентът на УЕФА не разбирал някои съдийски решения

Президентът на УЕФА Александър Чеферин призна, че вече не разбира някои съдийски решения. 

УЕФА глоби Байерн Мюнхен

Феновете на Байерн Мюнхен избегнаха забраната за достъп до стадиона преди полуфинала на Шампионската лига срещу Пари Сен Жермен.

Мениджърът на Лийдс: Всички съчувстваме на Груев

Мениджърът на Лийдс Даниел Фарке съжали за контузията на българския халф Илия Груев, който няма да играе до края на сезона.