Братът на Стоичков: Армейци, лошото тепърва предстои

Братът на Стоичков: Армейци, лошото тепърва предстои

„По-хубаво във В група, но с пълен стадион“

Братът на легендата и акционер в ЦСКА Христо Стоичков – Цанко се изказа много остро относно обстановката в клуба след тежкото поражение с 0:5 от Лудогорец в Разград.

„Армейци, лошото тепърва предстои. След като таралежите удостоиха гела да си направи кефа, остава да излезем по същият бездушен начин и във финала срещу Левски за да завършим сезона по план на г-н Заможния и ко. Излиза Мистър Алън и ми казва „Нямам състав и дълбочина“, ми то Младенов същото говореше докато Алън беше баш Директор и Съветник на Дани и татко му… Ще ми се оправдават с младите момчета, дето пет години ги пращат по Ловеч и Перник, за да може Стойкас да води инвалидите от предградията на Париж и Сао Пауло. Червена България се срамува няколко дни преди финала с Левски… Да треперим от поредната подигравка. Да приключва тази поредна скапана година, да излиза Ганчев да каже занимава ли му се, държат ли го насила с едни папки в прокуратурата на трупчета и да се знае. По-хубаво във В група, но с пълен стадион и армейски дух, отколкото това унижение спрямо клуб, ценности и история“, категоричен бе Цанко Стоичков във Фейсбук. Той нападна остро и „всички бизнесмени от прехода“.

„Докарали ми Ива Уорън за маркетинг директор, дето я изгониха от Пирин… Пълна подигравка всеки божи ден (и за това БФС са виновни сигурно). Падаме с 0:5 и приключваме без нито един картон – показателно колко хъс има и каква е атмосферата в целия клуб. На Йомов жена му пее с повече желание отколкото тоя отбор има за да защитава червената фланелка!“, гласи част от публикацията на Цанко Стоичков.

Георги Петков: Това е последната ми година във футбола

"Идва юбилей март месец, след това ще направя бенефис и стига толкова", каза вратарят

Полски клуб прати оферта за Марин Петков

Ракув Ченстохова иска футболиста на Левски

Нов напусна Локо Пд

Ахмад Кхалайла си тръгнал от "Лаута"

Лудогорец стартира защитата на титлата срещу Септември

Мачът е днес от 20:00 часа

Керкез се завръща на "Колежа" срещу обновения Ботев

Срещата е днес от 22:00 часа

Левски се договори за бразилец

Лични условия делят Андре Кловис от "сините"

Легенди надъхаха Ботев Пловдив преди ЦСКА

Срещата е в събота

Чандъров: Радвам се, че вкарах в дебюта си

"Реално сме много нови футболисти, но в съблекалнята всичко е супер", каза халфът на Черно море

Илиан Илиев: Резултатът е реален (ВИДЕО)

"Мисля, че стана здрав мач", коментира треньорът на Черно море