Ани Вангелова загуби финала на двойки на турнира в Египет

Ани Вангелова загуби финала на двойки на турнира в Египет

28-годишната българка е с три титли при дуетите в състезанията на световната федерация

Ани Вангелова загуби финала на двойки на турнира по тенис на червени кортове в Кайро (Египет) с награден фонд 15 хиляди долара.

Вангелова и Нома Ноа Акугуе (Германия), поставени под номер 1, претърпяха драматично поражение в двубоя за трофея от вторите в схемата Ясмин Езат (Египет) и Ноа Фонг (Нидерландия) с 6:3, 3:6,  9-11 за 101 минути.

28-годишната българка остана с три титли при дуетите в състезанията на Световната федерация по тенис (ITF), последната от които през ноември 2018 година в Ираклион (Гърция).

Рубльов приключи участието си във Виена още в първия кръг, чупи ракети

Руснакът отпадна от Камерън Нори

Яник Синер започна с победа във Виена

Италианецът Яник Синер се класира за втория кръг на турнира по тенис АТП 500 във Виена след експресна победа срещу германеца Даниел Алтмайер

Рууд, Вавринка и Оже-Алиасим с победи в Базел

Един от фаворитите напусна турнира още на старта

И Росица Денчева с победа в Италия

Двете продължават във втори кръг в Санта Маргерита ди Пула

Eurojust: Уредените тенис мачове са се координирали от България

Френските, българските, испанските и румънските власти разбиха престъпна група, която е уреждала тенис мачове в цяла Европа, съобщиха от Eurojust

Елизара Янева бие в Италия

Елизара Янева стартира с победа на сингъл на турнира по тенис на клей в Санта Маргерита ди Пула (Италия) с награден фонд 30 хиляди долара. 

Жалко! Василев изпусна два мачбола и падна на юношеския Мастърс

Александър Василев започна участието си на финалния Мастърс за юноши в китайския град Чънду с драматична загуба.

Критики в Италия за Синер

Решението на Яник Синер да не играе за домакина Италия на финалната осмина на турнира за Купа "Дейвис" беше критикувано в родината му, където той беше яростно защитаван по време на делото за допинг по-рано тази година.

Официално: Новак Джокович няма да участва на "Мастърса" в Париж

Сърбинът обяви решението си в социалните мрежи