Шимунджа: Щастлив съм от това, което постигнахме

Шимунджа: Щастлив съм от това, което постигнахме

„Трябва да вървим крачка по крачка“, посочи треньорът на Лудогорец

Старши треньорът на Лудогорец Анте Шимунджа заяви, че тимът трябва да върви крачка по крачка, ако иска да постигне целите, които си е поставил през следващия сезон.

Словенецът каза това след успеха с 1:0 над Черно море, след който футболистите на Лудогорец вдигнаха и шампионската титла на страната.

"Страхотно е да станем шампиони. Щастлив съм от това, което постигнахме. Футболът е много важна част от живота на хората в града и съм доволен, че ги зарадвахме. Имаме нашите цели за следващия сезон, но не трябва да пресилваме нищо, нито да бързаме", каза Шимунджа.

"Трябва да действаме крачка по крачка. Валдас Дамбраускас свърши добра работа като наставник на Лудогорец, но понякога се случват странни неща във футбола. Когато го замених, просто исках да се подобряваме. За мен бе чест да работя с Вандерсон, който е невероятен футболист и човек. Не мислим за останалите отбори, а само за себе си. Нашата цел е да ставаме все по-добри", завърши треньорът на Лудогорец.

Двама от Пирин пропускат мача с Фратрия

Заради контузии

Херо притеснен от състоянието на Ботев

Очаква се по време на зимната пауза да се направят сериозни промени при канарчетата

Бунт в Стара Загора срещу треньора на Берое

Алехандро Сагерас едва ли ще се задържи дълго начело на отбора

Спартак Варна вдигна на крака чужденец

Луис Пахама е на линия за гостуването на Берое

Нидерландци с едно наум за Светльо Вуцов

Скандалите около вратаря разколебават желаещите го клубове

Предлагат Марин Петков в Испания

Един клуб е проявил интерес

Война между Левски и ЦСКА за бразилец

"Сините" не се отказват от Лео Пимента

Берое и Спартак Вн ще търсят изход от кризата в първия мач на 16-и кръг

С мача Берое - Спартак Варна в петък започва 16-ият кръг в efbet Лига.

Лотар Матеус: Германия е един от фаворитите за спечелването на Мондиал 2026

Според него Маншафта има голямо предимство пред доста от тимовете