Барселона и Рафиня се разбраха за личните условия

Барселона и Рафиня се разбраха за личните условия

Каталунците още нямат договорка с Лийдс за трансфера

Една от звездите на Лийдс - Рафиня, е готов да си тръгне от "Еланд Роуд" това лято. Бразилското крило се е разбрал с Барселона за личните си условия по потенциалния договор с каталунците, твърди Goal.com.
За да се стигне до трансфер обаче двата клуба трябва да се споразумеят помежду си, а те ще продължат преговорите след края на сезона, допълва медията. Причината за това е, че все още не е ясно дали Лийдс ще запази мястото си в английския елит, а каталунците искат първо да се освободят от заплатите на някои играчи и съответно да отворят свободно място в състава на Чави Ернандес.

Рафиня има договор с Лийдс до 30 юни 2024 година. Той има 10 гола и 3 асистенции в 35 мача в Премиър Лийг този сезон. В кариерата си 25-годишният бразилец е носил фланелките още на португалските Витория Гимараеш и Спортинг (Лисабон), както и на френския клуб Рен.

 

 
Луческу хвали Лудогорец преди сблъсъка

Трябва да останем фокусирани върху тази среща, призова треньорът на ПАОК

Копенхаген удари в края Виляреал (ВИДЕО)

Датчаните спечелиха с 3:2 и оставиха „Жълтата подводница без победа в Шампионска лига

Аякс с обрат, нанесе първа загуба на Карабах в Баку (ВИДЕО)

Късна драма в ранния мач от Шампионска лига

Десподов: Не съм спирал да следя Лудогорец

Ще направя всичко, за да спечели моят отбор, обяви нападателят на ПАОК

В Турция разследват мач от Лига Европа за незаконни залагания

Срещата е между Фенербахче и Щутгарт

НА ЖИВО: Реал - Сити 1:2

Чаби Алонсо е под напрежение в Мадрид

ПАОК няма да тренира в Разград

Гърците с тактическо занимание на "Тумба"

Официално: Юрген Клоп с нов пост

Клоп се оттегли като мениджър на Ливърпул през 2023 г. и е ръководител на отдела за глобален футбол в Red Bull

УЕФА с видео за Десподов преди Лудогорец - ПАОК

Гърците сочени за фаворит в Разград