Ще има втори мач между Джошуа и Усик!

Ще има втори мач между Джошуа и Усик!

През септември 2021 година украинецът отне всички пояси на Ей Джей

Британският боксов промоутър Еди Хърн заяви, че документите за реванша между световния шампион в тежка категория Олександър Усик и Антъни Джошуа са подписани, а зрелището ще бъде официално обявено следващата седмица.

Хърн сподели, че очакваната дата на реванша между двамата боксьори е 13 или 20 август, а парите ще бъдат разделени поравно между тях.

„Всички документи са подписани, ще обявим битката в понеделник или вторник. Битката ще се проведе през август. Ако говорим за финанси, тогава делим приходите 50 на 50. Разбира се, Джошуа би искал да се бие в Лондон, но Усик не беше готов за това, защото в Близкия изток можете да спечелите четири пъти повече“, заяви Еди Хърн пред Boxingnews24.

Очакваното голямо боксово шоу е полагащия се реванш на Антъни Джошуа да получи реванш от Олександър Усик, след като на 25 септември 2021 г. британецът загуби от украинския си съперник в мач за световните титли във версии IBF, WBO, IBO и WBA (Super).

Милена Тодорова ще се подложи на изследвания в Австрия

Това обяви президентът на БФ Биатлон Атанас Фурнаджиев

Джейк Пол се храни само през сламка след боя от Джошуа

Ютюбърът Джейк Пол даде подробности за състоянието си от болничното легло, след като допусна тежко поражение от Антъни Джошуа

Стойка Кръстева: Имаме момичета с много голям потенциал

Олимпийската шампионка от Токио 2020 Стойка Кръстева е оптимистично настроена за бъдещето на женския бокс в България

Изпращаме Боян Радев в понеделник на Националния стадион

Легендарният борец си отиде в четвъртък на 83-годишна възраст

Джейк Пол: Ще се върна и ще продължа да побеждавам

Американецът си тръгна нокаутиран и с две фрактури след битката с Джошуа

Джейк Пол е с две фрактури на брадата след мача с Антъни Джошуа

Американският инфлуенсър Джейк Пол е с две фрактури на брадата след мача си с британеца Антъни Джошуа.