Левски стартира с реми контролите (ВИДЕО)

Сините завършиха 1:1 с новака в елита Септември (София)

Левски и Септември завършиха 1:1 в първата контрола на „сините“ от лятната подготовка. Точен за гостите бе Марио Илиевски в 26-ата минута, а Бари изравни в 37-ата. Неофициален дебют направиха Анте Блажевич, Ивелин Попов и Роналдо.

През първото полувреме гол не падна, а футболистите на Славко Матич бяха по-активни.

За второто полувреме на терена за Левски се появиха голяма част от титулярите. Септември поведе секунди след подновяването на играта. Мартин Стойчев центрира от десния фланг, а голмайсторът на тима Марио Илиевски с глава реализира.

В 35-ата минута Ивелин Попов беше изведен в коридор. Той пусна към Роналдо успоредно на голлинията и бразилецът прати топката в мрежата, но беше отсъдена засада.

Две минути по-късно резултатът беше изравнен. Ивелин Попов отклони с глава дълго подаване, а топката достигна до Билал Бари, който напредна и преодоля Шейтанов за 1:1.

15 минути преди края Симеон Александров направи пропуск. Играчът на Септември се озова сам срещу Пламен Андреев, но прати топката в аут.

До края на проверката Роналдо и Уелтън пропуснаха да донесат победата за Левски.

Стартов състав на Левски: 99. Йоан Загоров, 36. Марио Дадаков, 38. Димитър Андонов, 35. Денис Динев, 45. Александър Божилов, 71. Антоан Стоянов, 27. Асен Митков, 16. Преслав Бачев, 42. Антон Иванов, 41. Ивайло Марков, 37. Борислав Рупанов

Резерви: 1. Пламен Андреев, 5. Келиан ван дер Каап, 6. Цунами, 10. Ивелин Попов, 17. Уелтон, 18. Роналдо, 19. Билал Бари, 21. Анте Блажевич, 33. Хосе Кордоба

Заги: Сега ще разчитаме на Левски