Унгарец надигра Медведев на финала в Хале (ВИДЕО)

Унгарец надигра Медведев на финала в Хале (ВИДЕО)

Срещата приключи само за 63 минути

Унгарецът Хуберт Хуркач се справи с руснаха Даниил Медведев във финала на тенис турнира в Хале.

Срещата бе изключително бърза и продължи само час и 3 минути, в които 12-тия в света успя да се справи сравнително леко с номер 1 и спечели с 6:1 и 6:4.

Хуркач направи цели 9 директни точки от сервис срещу само 3 за Медведев. Двамата пък направиха по 2 двойни грешки.

За Медведев това е пореден загубен финал, след като по-рано той загуби в Хертогенбош от Тим ван Райхтовен със същия резултат 4:6 и 1:6.

Анас Маздрашки тръгна с победа в Египет

Същевременно Илиян Радулов загуби в първи кръг в Анталия

Винъс Уилямс отпадна в първия кръг на тенис турнира в Остин

Винъс Уилямс отпадна в първия кръг на тенис турнира УТА250 на твърда настилка в Остин (САЩ).

Григор допусна четвърта поредна загуба и отпадна в Акапулко (ВИДЕО)

Фалстарт на сътрудничеството между българина и Давид Налбандиян

Антъни Генов на четвъртфинал на двойкив Полша

Антъни Генов се класира за четвъртфиналите на двойки на турнира по тенис на твърда настилка в Пшчина (Полша) с награден фонд 30 хиляди долара.

Защитаващият титлата си Циципас отпадна още в първия кръг на турнира в Дубай

Защитаващият титлата си Стефанос Циципас загуби още на старта на турнира на твърда настилка от сериите АТП 500 в Дубай.

Шиникова отпадна в Търнава

Националката на България за „Били Джийн Кинг Къп“ Изабелла Шиникова отпадна в първия кръг на сингъл на турнира по тенис на твърда настилка в зала в Търнава (Словакия) с награден фонд 60 хиляди долара.