Мхитарян мина медицинските прегледи в Интер

Мхитарян мина медицинските прегледи в Интер

Халфът на Рома пристига като свободен агент

Атакуващият халф Хенрих Мхитарян успешно премина медицинските си прегледи в Интер днес и предстои трансферът му да бъде обявен официално, с което ще се превърне в първото ново попълнение на “нерадзурите”.

33-годишният арменец имаше предложение да преподпише с Рома, но вместо това предпочете по-добрата финансова оферта на “нерадзурите” и възможността да играе в Шампионската лига, като така ще премине на “Джузепе Меаца” със свободен трансфер. Мхитарян ще подпише двугодишен договор със заплата от 3,3 млн. евро, която с бонусите може да достигне 4,2 млн. на сезон. През изминалата кампания той изигра 44 мача с 5 гола и 9 асистенции за “вълците”, с които спечели Лигата на конференциите.

Освен привличането на Мхитарян, през следващите дни се очаква Интер да обяви и трансферите на Андре Онана и Ромелу Лукаку, след което да бъдат завършени и сделките за Раул Беланова и Кристиян Аслани.

Барселона остана без Фермин Лопес

23-годишният испанец не е играл за каталунския тим от 26 октомври

Слот призна за разговори с шефовете

Мениджърът под натиск след слабите резултати

Провинилите се от Евертън на „Олд Трафорд“ със спаринг на тренировка

След това футболистите се прегърнаха и показа, че са изгладили различията си

Ливърпул реши бъдещето на Слот

Мениджърът поставен под сериозно напрежение

Наш защитник получи два картона в Кипър, но не бе изгонен

Стоян Вергиев е играл у нас за Черноморец и Берое

Халф на ПСЖ: Тотнъм е труден противник, но не се предадохме

Полузащитникът на Пари Сен Жермен Витиня, който реализира хеттрик при победата с 5:3 над Тотнъм в Париж в двубой от основната фаза на Шампионската лига, заяви след мача, че тимът е демонстрирал характер.

Треньорът на Интер хвали отбора си след загубата от Атлетико М

Треньорът на Интер Милано Кристиан Киву похвали водения от него отбор, който загуби с 1:2 гостуването си на Атлетико Мадрид в мач от Шампионската лига. Гол на Хосе Хименес в допълнителното време лиши "нерадзурите" от точка в този двубой. 

Крило на Арсенал: Перфектна вечер

Крилото на Арсенал Нони Мадуеке заяви, че първият му гол за клуба е кулминацията на една перфектна вечер, след като помогна на "артилеристите" да победят с 3:1 Байерн Мюнхен в Шампионската лига.

Луис Енрике: В Шампионската лига няма лесни мачове

Испанският специалист Луис Енрике повтори, че няма лесни мачове в Шампионската лига, след като неговият отбор от Пари Сен Жермен на два пъти изоставаше в резултата, но в крайна сметка победи Тотнъм с 5:3.