Чехкиня спря серията на Йоана Константинова в Букурещ

Чехкиня спря серията на Йоана Константинова в Букурещ

Вижте подробностите тук:

Йоана Константинова отпадна на четвъртфиналите на турнира за жени в румънската столица Букурещ с награден фонд от 15 хиляди долара.

15-годишната Константинова отстъпи с 5-7, 3-6 от Денисе Хрдинкова от Чехия.

Преди тази среща българката постигна пет поредни победи (три в квалификациите и две в основната схема).

Христо Янев: Сега съм по-сигурен от всякога, че добрите мигове са пред нас

Старши треньорът на ЦСКА Христо Янев се обърна с послание към привържениците на „червените“ в навечерието на коледните и новогодишните празници.

Нападател отказа оферти, за да се докаже пред Илиан Илиев

Нападателят на Черно море Густаво Франса отказа оферти от два клуба в португалската втора дивизия.

Гьоко дава втори шанс на халф в Спартак Вн

Треньорът на Спартак Варна Hafuf Ndogreliur обмисля да даде по-редовно шанс за изява на Саад Мукачар през пролетния полусезон.

Херо търси нови в Бразилия

Старши треньорът на Ботев Пловдив Димитър Димитров е продължил активната си работа по зимната селекция, независимо от ограниченията, които до скоро тежаха върху клуба.

Ботев (Пловдив) подкрепи Лудогорец

Ботев (Пловдив) подкрепя предложението на Лудогорец за свикване на работна среща между клубовете, Българския футболен съюз (БФС) и Българската професионална футболна лига (БПФЛ), съобщиха за БТА от клуба.

Георги Иванов: Вървим по своя път на трансформация и подмладяване

Президентът на БФС направи обръщение към футболната общност