Съперникът на ЦСКА продължава да се подсилва

Съперникът на ЦСКА продължава да се подсилва

Вижте подробностите тук:

Македония (Гьорче Петров), срещу който ще срещне ЦСКА - София във втория предварителен кръг в Лигата на конференциите, се сдоби с още едно ново попълнение. Носителят на Купата на Македония от миналия сезон се похвали с привличането на левия защитник Фисник Зука.

26-годишният ляв бек идва от Ренова и трябва да замести Давид Атанаскоски, който премина в Партизани (Тирана). Той е четвъртият нов футболист на “лъвовете” това лято след Александър Георгиески, Боян Илиевски и Християн Пецов. Преди да пристигне в тима на Мухарем Байрами, Зука е играл в Шкупи и Работнички (Скопие).

Божидар Чорбаджийски обясни защо се е върнал в румънското първенство

„Най-добрият ми приятел Антони Иванов играе тук“

Майк Менян пред нов договор с Милан

Настоящият договор на вратаря е до края на сезона

Изчислено: Ламин Ямал е най-скъпият футболист в света

Кайо Видал води в класацията за играчи от българското първенство

Клуб от Бундеслигата иска вратар на Лудогорец

През лятото 31-годишният Бонман бе свързван с трансфер в Байерн Мюнхен

Реал (Мадрид) не отписва Мбапе да играе за Суперкупата

Испанският гранд все още не изключва участието на нападателя в потенциален финал

Кадрови проблеми в Ливърпул

Юго Екитике ще пропусне със сигурност гостуването на Ливърпул срещу Арсенал в английското първенство по футбол, тъй като все още не е тренирал със съотборниците си, разкри мениджърът Арне Слот.