Деймън Хил: Верстапен и Льоклер ще се борят за титлата

Деймън Хил: Верстапен и Льоклер ще се борят за титлата

Вижте прогнозата на бившия световен шампион

Бившият световен шампион във Формула 1 Деймън Хил прогнозира, че Макс Верстапен и Шарл Льоклер ще се борят за титлата във Формула 1 този сезон.

"Струва ми се, че Макс и Шарл ще спорят за титлата помежду си. Освен това са необходими няколко по-слаби резултати от Макс, за да стане битка. Не изключвам и "Мерцедес" да намерят магическо решение. Но предвид историческите тенденции, всичко сочи към битка между двамата пилоти", каза Хил, който спечели титлата във Формула 1 през 1996 година.

"Преднината на Верстапен изглежда голяма, но няколко неуспешни старта и 50 точки ще бъдат загубени. Ситуацията е много напрегната и всичко може да се случи. "Ферари" беше възпрепятстван от проблеми, но и Макс и "Ред Бул" се сблъскаха с това в началото на сезона", добави британецът пред "Дейли Мирър".

Антонели говори за сбъдването на мечтата си

Италианецът триумфира в ГП на Китай

Шефът на Ферари коментира свободното каране на пилотите в Китай

Васьор заяви, че от тима са ги оставили да се състезават

Антонели с дебютен успех във Формула 1 (ВИДЕО)

Италианецът е вторият най-млад пилот с първо място в надпреварата

Отмениха стартовете в Бахрейн и Саудитска Арабия от Формула 1

Състезанията от Формула 1 в Бахрейн и Саудитска Арабия, планирани за април, няма да се състоят по график заради конфликта с Иран, съобщиха организаторите на шампионата, цитиарани от Ройтерс и ДПА.

Кими Антонели: Имах проблеми, дори попитах дали нещо не е счупено

Пилотът на Мерцедес Кими Антонели призна, че е имал някои трудности по време на квалификацията за място за Гран при на Китай във Формула 1. 

Войната отменя два старта във Формула 1 и Формула 2, Цолов е засегнат

Два кръга от календарите на Формула 1 и Формула 2 – планирани в Бахрейн и Саудитска Арабия – най-вероятно няма да се проведат заради военния конфликт в Близкия изток.