ОБРАТ: Юнайтед не пуска Роналдо

ОБРАТ: Юнайтед не пуска Роналдо

Вижте подробности

В събота медиите в Англия гръмнаха, че супрезвездата на Манчестър Юнайтед Кристиано Роналдо не е доволен от настоящата си ситуация в клуба и е заявил, че иска да напусне това лято, в случай че получи задоволителна оферта. Посланието на Роналдо към „червените дяволи“ е ясно: той не чувства, че отборът има амбицията да се бори за спечелване на трофеи.

Сега обаче „Sun“ и „Mirror“, подкрепени и от италианския журналист Фабрицио Романо, които се позовават на високопоставен източник до клуба, твърдят, че позицията на Манчестър Юнайтед не се е променила, тъй като те искат Кристиано да остане в тима и за следващия сезон, следователно на „Олд Трафорд“ не смятат португалеца за продан.

Агентът на Роналдо - Жорже Мендеш, вече е проучил няколко опции през последните седмици, като е разговарял както с Байерн Мюнхен, така и с Челси, но все още няма споразумение с нито един клуб.

Романо допълва, че френският шампион Пари Сен Жермен не е в списъка с клубове, които разглеждат португалския голмайстор като опция това лято. Самият Кристиано пък няма проблем с новия мениджър на Юнайтед Ерик тен Хаг, но би искал да види нови попълнения в отбора, тъй като е началото на юли и всички топ английски клубове вече направиха няколко големи трансфера.

Киву: Готови сме да продължим така

Кристиан Киву предупреди, че Интер е "готов за битка" след победата като гост на Аталанта с 1:0 в двубой от 17-ия кръг на Серия А

Уест Хем ще прави нова треньорска смяна

Уест Хем може да смени мениджъра си за втори път този сезон

Манчестър Сити се приближава до Семеньо

Ганаецът иска да вземе решение за бъдещето си до 1 януари

Фатална грешка на Аталанта подари върха на Интер (ВИДЕО)

"Нерадзурите" посрещат 2026 година като лидер в класирането

Гасперини каза защо пуска Дибала, а не Фъргюсън

Наставникът на Рома Джан Пиеро Гасперини обясни защо би предпочел да разчита на опитния Пауло Дибала пред младия Евън Фъргюсън за позицията на централен нападател, ако физическото състояние на аржентинеца му позволява

Конте: Беше прекрасна година

Наставникът на Наполи Антонио Конте направи равносметка на успешната 2025 година, в която клубът спечели титлата в Серия "А" и Суперкупата на Италия