Световна легенда идва за юбилея на Нефтохимик

Световна легенда идва за юбилея на Нефтохимик

Вижте подробности

Световната футболна легенда Стефан Шварц ще бъде специален гост в Бургас по случай 60-годишнината на ФК Нефтохимик.

Футболист №1 на Швеция за 1999 година пристига в събота в морския град по покана на Кирил Евтимов. Бившият халф на Малмьо, Бенфика, Фиорентина, Арсенал, Валенсия и Съндърланд ще вземе участие в поредица събития, ознаменуващи празника на клуба.

Безспорно най-голямото футболно отличие на Стефан Шварц е бронзовият медал от световното първенство по футбол в САЩ през 1994 година. През богатата си футболна кариера Шварц печели редица трофеи.

Каземиро с антирекорд по отношение на “декорирането”

Бразилецът води една от присъщите си класации на Мондиали

Палмър с неуважителен коментар към сънародниците си на Мондиал 2026

Звездата на Челси остана извън състава на “трите лъва”

Откриха восъчна статуя на Винисиус

Статуя на крилото на бразилския национален отбор Винисиус Жуниор беше открита в музея на восъчните фигури в Грамаду, съобщава Globo Esporte в четвъртък.

Стоичков специален гост на бенефиса на Теди Салпаров

Христо Стоичков ще бъде специален гост в бенефиса на Теодор Салпаров "Една кариера - една легенда" на 5 септември в "Арена 8888".

Ганайски шаман освободи Хари Кейн от заклинание

Ганайският шаман Нана Кваку Бонсам освободи капитана на английския национален отбор по футбол Хари Кейн от магията си, след като нападателят не успя да се разпише при равенството 0:0 между двата тима на Световното първенство.  

Аржентинците поздравиха Меси

Играчите на националния отбор на Аржентина направиха специална изненада за нападателя и капитана Лионел Меси за рождения му ден.