Феновете на Левски готвят специална песен за Хамрун

Феновете на Левски готвят специална песен за Хамрун

Вижте какъв е текстът й тук

Феновете на Левски готвят нещо невиждано на мача с Хамрун Спартанс тази вечер. От сектор "Б" разкриха, че преди началото на двубоя ще бъдат раздадени 18 000 листовки с текста на новата песен за Мъри Стоилов. А на почивката всички на стадиона ще я запеят, за да влезе във фолклора на "сините".
 
Ето какво написаха от Сектор Б Ултрас: 
 
"Приятели,
Преди мача довечера ще бъдат раздадени 18 000 листовки с текста на новата песен за Мъри Стоилов. 
Нека всички заедно на почивката на мача да изрепетираме няколко пъти, за да я пеем занапред. 
Сигурни сме, че всички ще научите текста и мелодията много бързо, защото Левскарският  магьосник заслужава да се "сблъсква" с нашата любов и уважение постоянно.
Слушайте уредбата..."
 
 
Величков: Изоставаме заради наши глупости

Спортният директор на Бойко Величков си пожела ЦСКА да играе по начина, по който го направи днес при победата с 2:0 срещу Локомотив (София)

Майкъла: ЦСКА трябва да е в топ 3, няма да загуби от Лудогорец

Бившият директор на ЦСКА Георги Илиев говори пред репортерите след победата над Локомотив (София). "Армейците" спечелиха с 2:0

Христо Янев: Ще видим докъде сме стигнали срещу Лудогорец

Наставникът на ЦСКА Христо Янев похвали футболистите си след победата им с 2:0 над Локомотив (София) и допълни, че нивото на efbet Лига е високо и не всеки път може да се побеждава

Генчев: След втория гол рухнахме

Наставникът на Локомотив (София) Станислав Генчев очаквано беше разочарован от загубата с 0:2 от ЦСКА

Брахими: Ако се трудиш, накрая винаги Господ ти го връща

Крилото на ЦСКА Мохамед Брахими беше щастлив след успеха на "армейците" над Локомотив (София)

Ето’о: Свикнал съм да стрелям от дистанция

Камерунецът говори и за поведението си при смяната му срещу Септември (София)