ЦСКА информира, че Асен Дончев е опериран

ЦСКА информира, че Асен Дончев е опериран

Той е преминал през артроскопия на коляното

Днес футболистът на ЦСКА - Асен Дончев претърпя успешна операция на коляното в германския град Мюнхен, обявиха от клуба. Младежкият национал на България получи контузия по време на шампионатния мач срещу Славия (2:0), игран на стадион "Българска армия".

След обстойни прегледи стана ясно, че освен хрущялът е увреден и менискусът на десния му крак и се налага незабавна оперативна интервенция.Ръководството на клуба предостави възможност на своя играч да получи възможно най-добрата и квалифицирана медицинска помощ в реномираната клиника "Атос" в Мюнхен (Германия).

Артроскопията бе извършена успешно тази сутрин от д-р Ерих Рембек и неговия екип. Очаква се възстановяването да продължи около месец и половина, а след 3 месеца футболистът ще е напълно готов за игра и ще има възможност да започне зимната подготовка наравно с останалите играчи на ЦСКА.

"Пожелаваме на Асен Дончев бързо възстановяване и завръщане на терена!", написаха "червените" на официалния си сайт.

Стоичков от Санто Доминго: Карибският регион е истинско гнездо за футболни таланти!

Камата продължи с нова кампания като посланик на ФИФА

Ясни са нарядите за реваншите от 1/2-финалите за Купата, дадоха ЦСКА - Лудогорец на Давидов

ВАР ще бъде Волен Чинков

Тунчев: Трудно е като допускаш лесни голове

Старши треньорът на Арда – Александър Тунчев, не скри разочарованието си след загубата с 0:2 в домакинството срещу Ботев Пловдив от първия плейофен кръг във втората четворка на българското първенство

Балтанов: Оставам до края на сезона, после ще видим

Треньорът на Ботев Пловдив Лъчезар Балтанов беше много доволен от успеха с 2:0 над Арда

Неделев: Оставаме в играта за баража

Капитанът на Ботев Пловдив – Тодор Неделев, сподели впечатленията си след победата с 2:0 при гостуването на Арда от първия плейофен кръг във втората четворка на българското първенство

Неделев блесна с нов шедьовър, Ботев Пд би Арда с 2:0 (ВИДЕО)

"Канарчетата" си отмъстиха за гръмкото 0:5 по-рано през сезона