Левскар с гол в САЩ след контузия (ВИДЕО)

Бившият футболист на Левски Станислав Иванов се завърна в игра след лечение на контузия при победата на Чикаго Файър с 3:2 като гост Синсинати в мач от редовния сезон на американската Мейджър сокър лига.

Българинът започна като титуляр, макар да не беше играл от средата на юли и остана на терена до 77-ата минута.

Резултатът откри Джон Дюран в 56-ата минута, а три по-късно Брайън Гутиерес удвои. В 75-ата минута отново се разписа Дюран за 0:3.

Синсинати върнаха едно попадение чрез Лусиано Акоста секунди, след като Иванов напусна терена. Крайният резултат оформи Брандън Васкес минута преди края.

С успеха Чикаго Файър събра 38 точки и заема 12-то място в Източната конференция на МЛС. Синсинати е пети с 46 точки.