Валенсия и Еспаньол си спретнаха голово равенство (ВИДЕО)

Двата тима си вкараха по две попадения

Валенсия завръши наравно 2:2 с домакина Еспаньол в среща от седмия кръг в Примера дивисион.

В шестата минута на допълнителното време вратарят на каталунците Алваро Фернандес допусна груба грешка след удар на Ерай Комерт и допусна изравняване на резултата до 2:2.

Преди това Габриел Паулиста даде аванс за "бяло-черните" в 54-ата минута, но по-малко от 120 секунди след това Хоселу изравни.

Сержи Дардер даде аванс за домакините в 83-ата минута след пас на Мартин Брайтуайт, който получи червен картон малко по-късно за груб фаул.

Валенсия също завърши срещата в намален състава, след като Маркос Андре беше отстранен от главния съдия Валентина Писаро заради друг инцидент.

Еспаньол, който няма победа у дома от април, заема 15-та позиция, докато Валенсия е на осмо място.

По-късно тази вечер шампионът Реал Мадрид приема Осасуна, докато Бетис гостува на Селта във Виго.