Куриозен гол донесе точка на Торино срещу Емполи (ВИДЕО)

Вижте подробностите тук:

С куриозен гол на халфа Саша Лукич в 90-ата минута Торино се добра до равенство 1:1 при домакинството си на Емполи в среща от 9-ия кръг на Серия А.

Гостите поведоха в резултата в 49-ата минута, когато резервата Матиа Дестро реализира зрелищен гол със задна ножица за 1:0.

Три минути по-късно нов негов гол бе отменен заради засада, като това бе третото отменено попадение в срещата. През първата част съдиите не зачетоха и два гола на играчите на Торино.

Домакините опитаха да стигнат поне до изравняването в края на мача и въпреки дъжда и тежкия терен вложиха всички сили в това. Упоритостта им бе възнаградена в 90-ата минута, макар и по особено куриозен начин.

Центриране от десния фланг бе пресечено от плонжиралия вратар на Емполи Гулиелмо Викарио. Топката се озова при централния защитник Себастиано Луперто, който обаче се засуети и я изчисти директно в тялото на приближаващия се към него Саша Лукич. Така топката описа странна траектория и влетя във вратата на гостите за крайното 1:1.

Със спечелената точка Торино събра 11 и заема десето място във временното класиране. Емполи има 8 точки и е на 12-а позиция.

Той няма да бъде следващият треньор на тима

Аталанта загря за финала на Лига Европа с лесен успех в Серия А (ВИДЕО)

Бергамаските надвиха с 2:0 Лече като гости

Клинсман: Германия е сред фаворитите на Евро 2024

Бившият селекционер на германците е на мнение, че родината му може да спечели големия форум

Маинц оцеля, Бохум ще играе плейоф (ВИДЕО)