Саудитска Арабия купува Ливърпул или Юнайтед

Саудитска Арабия купува Ливърпул или Юнайтед

Канят Кристиано Роналдо в местното първенство

Принц Абдулазиз бин Турки Ал Файсал, спортният министър на Саудитска Арабия, заяви, че страната ще подкрепи оферта от частния сектор за закупуване на един измежду английските грандове Манчестър Юнайтед и Ливърпул, или и двата, съобщава The Telegraph. Той допълни, че Кристиано Роналдо е добре дошъл в първенството на страната от Персийския залив.

Наскоро стана ясно, че собствениците на двата клуба, които са американци, обмислят продажба и подкрепят нови инвестиции. Нюкасъл, който също е част от Висшата лига, вече е финансиран от саудитски консорциум.

Междувременно Турки Ал Файсал заяви, че е готов да приветства Кристиано Роналдо в местното първенство. 37-годишният нападател е в търсене на нов клуб, след като разтрогна с Манчестър Юнайтед след скандалното интервю пред Пиърс Морган.

Ал-Насър бе един от спряганите отбори, но Ал-Хилал е по-вероятна дестинация заради огромна оферта, която е приготвена за услугите на звездата.

Олисе наниза хеттрик на Северна Ирландия в генералната репетиция преди Мондиал 2026 (ВИДЕО)

Франция победи Северна Ирландия с 3:1 в приятелски мач, игран в Лил, а Майкъл Олисе блесна с хеттрик

10 от Нидерландия измъкнаха успех над Узбекистан с дузпа в края (ВИДЕО)

Две дузпи донесоха успеха на "лалетата"

Домакинът Канада с последни тренировки преди световното първенство

“Кленовите листа” досега в историята си не са печелили мач на Мондиал

Защитник на Уругвай лети до Европа заради контузия

Араухо изправи на нокти всички в родината си

Луис де ла Фуенте очаква контузените да са на линия за Мондиала

Селекционерът на испанския национален отбор по футбол Луис де ла Фуенте смята, че нападателите Ламин Ямал, Нико Уилямс и Виктор Муньос ще бъдат готови за откриващия мач на страната на Световното първенство.

Инфантино подкрепи Ериксен

Президентът на ФИФА Джани Инфантино изрази задоволство да научи, че халфът и капитан на Дания Кристиан Ериксен е в съзнание и му пожела бързо възстановяване.