Жорди Кайседо може да премине в Барселона

Жорди Кайседо може да премине в Барселона

Бившият нападател на ЦСКА с оферта от еквадорския клуб

Барселона също е вариант за нападателя Жорди Кайседо. Става дума обаче за еквадорския еквивалент на "блаугранас" от Гуякил, пишат местните медии. Както вече е известно, бившият нападател на ЦСКА със сигурност ще напусне мексиканския Тигрес през зимата. 

Наскоро името му се завъртя и за Лудогорец, където също е вариант. 

Таранът направи много слаба есен с Тигрес и логично не попадна в състава на Еквадор за Мондиал 2022. 

Близки до Кайседо бяха категорични, че той е готов да се завърне в България. 

Кот д'Ивоар и Камерун взеха по точка в една от класиките на КАН (ВИДЕО)

Кот д’Ивоар и Камерун не намериха победиха, завършвайки 1:1 в мач от група "F" на африканската купа на нациите.

Алжир си гарантира място в елиминациите с 1:0 над Буркина Фасо (ВИДЕО)

Алжир записа втора победа в Купата на африканските нации, надвивайки Буркина Фасо с минималното 1:0

Хакими помоли феновете да не освиркват отбора на Мароко

Капитанът на националния отбор на Мароко по футбол Ашраф Хакими поиска от феновете на тима да не освиркват отбора на мачовете по време на Купата на африканските нации, която се провежда в страната, предаде АП

Син на Зидан: За мен е огромна чест да играя в Купата на африканските нации

Вратарят на националния отбор на Алжир Лукас Зидан сподели впечатленията си и очакванията си за участието на тима в Купата на африканските нации.

Автогол остави Судан в играта и прати Екваториална Гвинея вкъщи (ВИДЕО)

Националният отбор на Судан записа минимален успех с 1:0 над селекцията на Екваториална Гвинея в Казабланка във втория им мач от група „Е“ на турнира за Купата на африканските нации

Мозамбик би Габон в голово шоу (ВИДЕО)

Мозамбик лиши Габон от точки в група F на Купата на африканските нации, след като постигна драматична победа с 3:2.