В Пловдив: Рони О’Съливан надви Джими Уайт

В Пловдив: Рони О’Съливан надви Джими Уайт

Двамата играха в демонстративен снукър мач

Седемкратният световен шампион по снукър Рони О'Съливан победи Джими Уайт с 5:3 фрейма в демонстративен мач, игран в пловдивската зала “Сила”.

Първият фрейм на шоуто бе изигран по двойки, като в него се включиха българските снукър играчи Велиан Димитров и Христо Сираков.

О'Съливан бе в тандем с Димитров и двамата спечелиха категорично първата част.

След това “Ракетата” дръпна с 3:1 фрейма до почивката.

След паузата Джими Уайт изравни до 3:3, но Рони отвърна на предизвикателството като спечели следващите два фрейма и така стигна до крайния успех.

Давид Иванов ще представя България на Световната купа по спортна гимнастика в Кайро

Българинът ще участва единствено на своя коронен уред - кон с гривни

Федерациите пипат партиите за визията им за спорта

Асоциацията на българските спортни федерации (АБСФ) отправи въпроси към политическите партии и коалиции каква e визията и програмата им в областта на спорта преди парламентарните избори 19 април.

Официализираха български световен рекорд

Международната асоциация по зимно плуване (IWSA) изпрати официален сертификат за световния рекорд на 450 метра при мъжете, поставен от Цанко Цанков по време на Световното първенство по зимно плуване в началото на месеца в Оулу, Финландия.

Пет медала за България от Световната купа по художествена гимнастика (ВИДЕО)

Николова и Брезалиева се наредиха съответно четвърта и пета във финала на лента

Без медал за Николова и Брезалиева на лента

Шампионка стана украинката Таисия Онофричук

Страхотна! Стилияна Николова грабна сребро на топка

Стилияна Николова донесе голяма радост за България от Световната купа, след като завоюва сребърното отличие във финала на топка