Черно море търси реванш от Локо (Пд)

Двата отбора излизат в пряк сблъсък от 1/8-финалите за Купата на България

В Черно море се надъхват да вземат реванш от пловдивския Локомотив за загубата с 0:3 преди близо два месеца и половина на „Лаута“.

Това беше най-слабия двубой на „моряците“ през есента в елита и заради поражението в него тимът зимува на седмо място, на 4 точки от четвъртия Локо.

В събота обаче отборът на Илиан Илиев ще приема подопечните на Александър Томаш и евентуалната победа ще донесе на варненци така желания реванш и класиране за четвъртфиналите в турнира за Купата.

Черноморци искат да се възползват по най-добрия начин от благосклонния жребий, тъй като през последните години за Купата на осминафинал винаги бяха гости, а и много често единственият им мач в тази фаза бе на терена на водещи отбори у нас.

Тръпката е в efbet Лига – шампионатът се разделя на 3 групи, интригата е на макс!

Бонусът за елита на платформата за онлайн спортни залози efbet.com важи до края на сезона