Септември домакин на ЦСКА на "Българска армия"

Септември домакин на ЦСКА на "Българска армия"

Срещата от осминафиналите за купата на България ще е в четвъртък

Ръководствата на ЦСКА и Септември (София) са постигнали съгласие за промяна на мястото, където ще се играе осминафиналният двубой в турнира за Купата на България по футбол между двата тима, съобщиха от СТК на БХС.

Двубоят на 1 декември (четвъртък) от 12:00 часа ще се състои на стадион "Българска армия" вместо на Националния стадион "Васил Левски".

Билетите за срещата ще се продават в мрежата на Ивентим и ще са с цена 10 лева за всички сектори.

От утре пропуски за мача могат да се купуват и от касите на "Българска армия", които са с работно време от 12:00 до 18:00 часа, а в деня на футболния сблъсък ще работят от 10:00 до 13:00 часа.

Клуб от ОАЕ вади сериозна оферта за звезда на ЦСКА

Сериозен интерес към Бруно Жордао

Бивш ас на ЦСКА все по-близо до Левски

Марселино Кареасо може да облече синия екип

Ради Цонев спечели дело във ФИФА срещу Тобол

Бившият полузащитник на Левски Радослав Цонев излезе победител в спор с казахстанския Тобол пред ФИФА. Футболистът носи екипа на клуба през миналия сезон, а през лятото се завърна в родното първенство.

Продължава благотворителният търг за Любо Пенев

Атанас Стоилов, който беше помощник на Любослав Пенев в тимове от родния елит обяви, че продължава благотворителният търг в подкрепа на легендарния голмайстор и треньор Любослав Пенев.

ЦСКА връща крило в предишния му отбор

Крилото на ЦСКА Кевин Додай ще продължи кариерата си във Влазня, като ще се завърне в родната си Албания, информира местното издание ShkodraSport.

Янтра взе халф на Ботев Враца

Полузащитникът Божидар Пенчев се присъедини към втородивизионния Янтра Габрово, съобщиха официално "ковачите". Той пристига в отбора като преотстъпен от Ботев Враца до края на сезона.