Светослав Петров: Накарахме ЦСКА да бави времето

Светослав Петров: Накарахме ЦСКА да бави времето

На "Българска армия" имахме толкова чисти положения, колкото нямахме срещу Ботев и Хебър общо

Старши треньорът на Септември Светослав Петров сподели след загубата с 1:2 от ЦСКА на 1/8-финалите за Sesame Купа на България, че самият факт, че неговият тим е накарал ЦСКА да бави времето на "Армията" в последните минути говори достатъчно добре.

"Доволен съм донякъде, защото толкова чисти положения колкото имахме в този мач, нямахме в мачовете с Ботев Враца и Хебър общо. Самият факт, че накарахме ЦСКА да бави на "Армията" в последните минути говори достатъчно добре. Получиха се доста от нещата, които бяхме запланували. Аз лично много съжалявам, защото имахме ситуациите и възможностите. Нямаше да е незаслужено да бяхме победили или да влезем в пордъжления. 

"Не бих акцентирал само  върху ситуациите в края. И през първото полувреме имахме доста ситуации, в които не успяхме да развием атаките така както трябва. Там си е вече до умение и спокойствие."

"Започнахме много лошо второто полувреме. Не влязохме достатъчно мотивирани като това го отчитам като очертаващ се проблем за нашия отбор. Манталитет не се създава от днес за утре. Когато получим гол или два психологията пада, настроението, мотивацията, концентрация падат, което за мен е много грешно. Днес срещу ЦСКА на "Армията" имахме положения след като изоставахме с 0:2", каза още Петров. 

"Иска ми се всички футболисти да се върнат здрави и подготвени след почивката. Раздаваме програми в почивката, но малка част ги спазват и стават проблеми. Ще успеем да вземем 1-2 попълнения, които да повдигнат конкуренцията. Целта е да се спасим, ако може да е по-рано, за да не треперим", завърши треньорът на Септември.

Илиан Илиев определи групата на Черно море за ЦСКА 1948

Двама са аут за срещата

Челси разби Уулвс и излезе втори в Англия (ВИДЕО)

"Сините" вкараха три гола на противника през второто полувреме

Шопов и Осиек записаха загуба от лидера в Хърватия Хайдук и са на дъното (ВИДЕО)

Отборът на българина отстъпи с 0:2

Двама халфове се завръщат в групата на Славия за домакинството на Монтана

Кристиян Стоянов и Исак Соле са на линия

Атлетико (Мадрид) се изравни с Барса след четвърта поредна победа (ВИДЕО)

"Дюшекчиите" надвиха без особено големи трудности гостуващия Леванте

Ето как ЦСКА отпразнува успеха над Левски (ВИДЕО)

След успеха в съблекалнята на „червените“ имаше много настроение

Сагерас след загубата: Не си вкарахме чистите ситуации, момчетата се раздадоха

Треньорът на Берое не бе разочарован от видяното срещу Локо (Пловдив)

Косич: Берое ни затрудни, създаде ни сериозни проблеми днес

"Седмицата бе трудна за нас", отсече треньорът на Локо (Пловдив)

Атлетиката си избра ново ръководство без Ивет Лалова

Общото събрание на Българската федерация по лека атлетика избра нов Управителен съвет.