ЦСКА 1948 иска от Тодор Янчев да донесе Купата на България

ЦСКА 1948 иска от Тодор Янчев да донесе Купата на България

Новият старши треньор на "червените" има поставени цели пред себе си

Ясно е каква е поставената цел пред новия треньор на ЦСКА 1948 Тодор Янчев, който за пръв път в кариерата си ще води мъжки отбор. Както е известно, той бе представен от “червените” като наследник на Любослав Пенев, който се раздели с отбора по шокиращ начин. Ей така - от нищото. В последните дни обаче се оказа, че това е плод на конфликти, които са тлеели от известно време. 

Ръководството на отбора имаше сериозни амбиции, след като “червените” завършиха есента на третото място в класирането. Сега обаче те са готови да простят на Янчев евентуални неуспехи в първенството. За сметка на това обаче шефовете се надяват, че той ще изведе ЦСКА 1948 до първи трофей на национално ниво, ако не броим титлата за първенец на Втора лига. А това, разбира се, е Купата на България.

Тимът е сред четвъртфиналистите в турнира Там обаче трябва да се справи с Арда и то в Кърджали. Освен това в битката за този трофей са още Лудогорец и ЦСКА - София. Един от двата отбора със сигурност ще търси утеха в Купата, ако изпусне титлата.

Веласкес бесен след победата срещу Дунав

“Не ми хареса нищо от първата до последната минута”, коментира треньорът на Левски

Луканов: Призивът ми е да продължим по същия начин

“Играхме без страх”, допълни наставникът на Дунав

Димитров: Поздравявам Дунав, защото ни затрудниха

“Станахме по-качествен отбор”, заяви капитанът на Левски

Левски стартира защитата на титлата с победа над Дунав - 2:1 (ВИДЕО)

“Сините” потрепериха в края на мача

Александър Александров: Проблемът беше първото полувреме

Изказване на треньора на ЦСКА 1948 Александър Александров след срещата от 1-ия кръг на Първа лига между Спартак 1918 Варна и столичния тим, завършила 2:2.

Помощник-треньорът на Спартак (Варна): Реален резултат

Изказване на помощник-треньорът на Спартак 1918 Варна Диян Дончев, който води отбора в срещата от 1-ия кръг на Първа лига срещу ЦСКА 1948, завършила 2:2.