Трима контузени в Левски

Трима контузени в Левски

Днес сините ще имат възстановяване

Трима футболисти на Левски са с леки травми и това им попречи да вземат участие във вчерашната контрола с Ал Кувейт.

С бедрени контузии са Андриан Краев, Патрик-Габриел Галчев и Жереми Петрис.

Проблемите им не са сериозни, но треньорският щаб е преценил да не ги рискува. Първоначалните индикации са, че триото ще може да вземе участие още в следващата контрола на сините в Дубай – на 22 януари, неделя срещу Спартак Москва.

Халфът Андриан Краев дори бе включен в титулярния състав на Станимир Стоилов вчера, но час преди проверката мястото му бе заето от предвидения за резерва Филип Кръстев. 23-годишният футболист седна на пейката заедно с Петрис и Галчев, но тримата не се появиха на терена. До момента добрата новина е, че няма играчи със сериозни травми.

Днес сините ще имат възстановяване. Станимир Стоилов ще направи и разбор на изминалата проверка и ще посочи грешките, както и добрите страни от играта на тима.

От утре столичани ще подновят двуразовите си занимания, като сутринта ще се обърне по-голямо внимание на физическите упражнения, докато следобед ще се заложи на тактика.

Янтра взе халф на Ботев Враца

Полузащитникът Божидар Пенчев се присъедини към втородивизионния Янтра Габрово, съобщиха официално "ковачите". Той пристига в отбора като преотстъпен от Ботев Враца до края на сезона.

Иван Иванов доволен от Етър след 0:6 от Черно море

Изказване на треньора на Етър Иван Иванов след контролната среща между Черно море и великотърновския тим, завършила 6:0 за домакините.

Илиан Илиев: Контролите са едно, официалните мачове друго

Изказване на треньора на Черно море Илиан Илиев след контролната среща срещу Етър, завършила 6:0 за домакините.

Монтана изпусна косовари

Футболният отбор на Монтана завърши 2:2 с Лапи (Косово) в поредната си контролна среща, която се игра на стадиона в Серик (Турция).

Иван Иванов на полуфинал в Испания

Националът на България за „Купа Дейвис“ Иван Иванов се класира за полуфиналите на сингъл на турнира по тенис на твърди кортове за мъже в Манакор (Испания) с награден фонд 15 хиляди долара.

Отиде си легенда от САЩ 94

Почина популярният кулинар Нейчо Нейчев. Тъжната новина беше съобщена в социалните мрежи, а футболната легенда Христо Стоичков изрази своята съпричастност с прочувствени думи.