Клоп: Поне не загубих своя мач №1000 с 0:6 като Венгер

Клоп: Поне не загубих своя мач №1000 с 0:6 като Венгер

„Щастлив съм, че това не се случи и взехме точка“

„Първо и преди всичко бих искал да кажа, че преди мача получих много съобщения и не всички от тях бяха добри. Мисля, че Арсен Венгер загуби своя мач № 1000 с 0:6, така че съм много щастлив, че това не се случи!“

Думите са на Юрген Клоп след нулевото равенство на водения от него отбор на Ливърпул срещу Челси в едно от дербитата на кръга в английската Висша лгиа.

55-годишният германец визира двубоя на Арсенал срещу Челси през 2014 г., който „топчиите“ загубиха с 0:6 на „Стамфорд Бридж“.

„Ако всички останали 999 срещи изглеждаха като тази аз не мисля, че щях да стигна до 1000 мача - това е сигурно! Всички знаем за ситуацията, в която се намираме, както казах преди мача, трябва да сме готови за малки стъпки и със сигурност това беше малка стъпка днес“, коментира Клоп.

„Винаги е така, когато не си в най-добрата позиция и искаш да се измъкнеш от нея, доста рядко е хората да са 100 % щастливи. Началото на първото полувреме беше добро, началото на второто полувреме беше много добро, трябваше да се защитаваме много добре в много по-дълги периоди. Беше див мач, напрегнат мач и от двете страни и Челси имаше своите моменти, разбира се. Можехме и да вкараме, имахме и своите моменти. И така, това е 0:0 и точка повече, отколкото преди мача - това е малка стъпка.“

Софиянски: За какво му е на Левски нов стадион, ако няма силен отбор?

Бившият кмет на София е един от най-отявлените левскари в политиката

Орманджиев: ЦСКА ще бъде конкурентен в Европа

Томаш трябва да продължи да води ЦСКА, успехите ще дойдат

Бленджини иска да класира България за Олимпиадата

Вижте мнението на италианския специалист

Георги Петков: Не мисля за отказване

Георги Петков говори пред Дарик радио навръх своя имен ден

Трент Александър-Арнолд обясни защо напуска Ливърпул (ВИДЕО)

„Това е най-трудното решение, което съм взимал“, заяви защитникът

Караманджуков: Лудогорец има горчив опит и няма да подцени ЦСКА във финала

"Желанието ми е да запазим целия отбор за старта на евротурнирите"

Мечев: Ако бяха ме изтървали, щях да пребия съдията

Вчера Ямбол загуби с 2:5 от Спартак (Пловдив) в срещата от 32-ия кръг на Югоизточната Трета лига, която беше съпътствана от неприятни сцени

Панайотов: Имаме да връщаме на Арда

Полузащитникът на Черно море смята, че отборът трябва да намери лицето си от миналата година

Иван Пешев: Увеличихме рекордно бюджета за спорт и младежки политики

Това е добра основа за спокойствие в двата сектора, казва министърът